Wpis z mikrobloga

@chrabia_bober: Trudno powiedzieć. Psychodeliki czasem wywołują radykalne zmiany i niejednego sprowadziły na jasną stronę mocy, ale jeśli tam jest pusto w środku to nie ma czego nawracać.
Niestety nie każdy homo sapiens jest dobry z natury i ma to co nazywamy ludzkimi odruchami.
@oligopol: Wielu pomaga na lęki, ale może niestety być jak w Twoim przypadku, że wyciągnęło z podświadomości jakieś treści, które wpływają negatywnie na samopoczucie. To potwierdza, że psychodeliki to nie magiczne panaceum, które pomoże zawsze i wszędzie.
Zakładam że Twoje doświadczenie nie było prowadzone przez specjalistę, więc sugerowałbym jednak zwrócić się do takiej osoby.
@sebun: a moze zwyczajnie w swiecie nie chodzi o zadna podswiadomosc tylko moze wywolac zaburzenia neuroprzekaźników/receptorow.

Znam osobe ktora nie miala zadnej osoby chorej w rodzinie i nawet wszystko bylo ok, a dragi ja zupelnie popsuly, ja zachowałem rozum i ponoc to tylko lęk ale bylem juz na skraju podjecia samobojczej decyzji.

Nie warto sie bawic w zadne tego typu sprawy.
@sebun: żeby jeszcze podkreślic jak bardzo prawdopodobne sa zmiany w neuroprzekaznictwie/receptorach to napisze ze po zaaplikowaniu mi pseudoleczenia (bo leczeniem to nie bylo) antydepresantami mialem powrót fazy psychodelicznej, wykrzywiania obrazu, rozplywania sie, zanikania kończyn.

Czuje teraz po odstawieniu ze zaszkodzono mi bardziej niz wyleczono ...
@oligopol: Takie domniemane zmiany w neuroprzekaźnictwie brzmią poważnie. Mam nadzieję, że uda Ci się z tym poradzić, bo jest to zapewne odwracalne.

Co do tego czy warto się w to bawić to są tysiące relacji ludzi, którym to pomogło oraz coraz więcej badań potwierdzających potencjał psychodelików.
Ale oczywiście niosą one za sobą ryzyko, o którym warto pamiętać.
@sebun: tak, u mnie popelniono ten blad ze szybko wypisano z sor po ataku paniki i zostawiono z lekami antydepresantami a na moja przypadlosc trzeba bylo dac benzodiazepiny, ewidentnie od razu zacząłem miec nawrot jakiegos doslownego tripa. Pozniej lekarze nie chcieli odstawic prywatnie nawet a ja balem sie na wlasna reke i toczyła sie batalia, a moj stan sie pogarszal, udalo sie jednak odstawić i duzo efektow zniknęło ale mam wrazenie,