Wpis z mikrobloga

Siemka, jak działa polar h10 w połączeniu z zegarkiem Garmina (Forerunner 945 konkretnie) jeśli chodzi o pływanie w basenie i open water? Byłbym w stanie sprawdzić swoje tętno pomiędzy seriami? Czy pas musi być nad linią wody żeby to sprawdzić? Czy po skończeniu treningu będę miał wykres tętna z całego treningu bez problemu?

#polar #plywanie #triathlon #garmin
  • 7
Ciekawe pytanie. Jestem ciekaw co inni powiedza, ja mam pas Garminowy, ale ten starszy HRM01 bodajze, i on sie strasznie w basenie i OW pier... na tyle ze potem do polowy roweru na ktorszych dystansach pokazuje glupoty totalne, i myslalem, ze to bardziej wina tego pasa samego w sobie i trzeba wymienic :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michu08: ja mam H10 i 945 ale nie wiem jaki sens jest sprawdzanie tętna pływając; pływacy tego nie wykorzystują więc dlaczego triathloniści mieliby; tylko że na basenie pas będzie się podwijał jeśli dobrze go nie zaciśniesz ale w piance powinien dawać radę i pokazywać tętno
@lilafro: nie mówię, że ma mi to pomóc poprawić pływanie - po prostu będę kupował niedługo jakiś pas HR i z ciekawości pewnie zabiorę go co jakiś czas na basen, żeby sprawdzić dokładniej jak wygląda tętno w zależności od tempa / dystansu / ćwiczeń jakie płynę :) stąd też pytania z posta
@Michu08: polecam uwadze ten eksperyment z filmiku.

Zarowno BT jak i ANT+ bardzo gownianie (a lepiej uznac ze w ogole) dzialaja pod woda.
Polar H10 ma wbudowana pamiec, ale z tego co kojarze, musisz go podpiac pod tel z appka polar flow i tam wystartowac trening, zeby pas zaczal rejestrowac i zapisywac tetno.

Wiec dostep do danych bedziesz mial w telefonie. Nie wiem (ale watpie), ze da sie to potem jakos
PurpleHaze - @Michu08: polecam uwadze ten eksperyment z filmiku. 

Zarowno BT jak i...