Wpis z mikrobloga

Straszenie szczepionkami to jedno

Ale, czy te szczepionki na prawdę uważacie za niezbędne do życia? Jeśli mój organizm jest młody i korone przechodzi jak zwykłe przeziębienie, to po co się szczepić? Na przeziębienie też się byście szczepili?


@Freeyour: sam straszenia covidem nie uznawałem i to było żałosne, jednak jest udowodnione, że ruskie trolle w internecie rozgrywały antyszczepionkowców jak chciały i każdy debilizm tam wypychały.

To w sumie zabawne, że ludzie którzy
dalej czekam na śmierć, bo kolega z podstawówki co był tumanem mi napisał jak się zaszczepiłem, że umrę w ciągu 2 miesięcy na nagłe zapalenie mieśnia sercowego, a minęło już 10 miesięcy i nic mi nie jest


@Tommy__: mnie to kiedyś rozwaliło jak pewien sterydziarz mówił, że boi się czy ta szczepionka mu nie zaszkodzi, bo to nieznany preparat.

Nie przeszkadzało mu to jednak zaopatrywać się w hurtowe ilości środków z
Pobierz
źródło: comment_1648114104q4rPXhXBIeKwao3Ury7ZWo.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@skitarii:

jednak jest udowodnione, że ruskie trolle w internecie rozgrywały antyszczepionkowców jak chciały i każdy debilizm tam wypychały.

Warto przypomnieć, że ruskie trolle zawsze rozgrywają obie strony wszelkiego konfliktu społecznego bądź systemowego, gdyż ich celem nie jest zwiększenie przewagi jednej ze stron tylko destabilizacja. Osiągają to poprzez eskalację konfliktu. Także równie dobrze można to samo napisać o przesadnych kowidianach: zwolennikach segregacji, paszportów i pozbawiania praw na podstawie statusu nie działającego (w
@skitarii hmm w samej Polsce mamy 454 nopy zaklasyfikowane jako ciężkie i 1524 jako poważne. I tak, niektóre zakończyły się zgonami. I nie, propaganda nie zabija. Od propagandy można odciąć się jednym przyciskiem, od kul i pocisków jest nieco gorzej. Niestety jak widzimy, każdy ma inne pojęcie propagandy. @szpongiel, piękne słowa. Ale widać niektórym sprało mózgi.