Wpis z mikrobloga

@adekad: To filtr, już tak kiedyś się z tym spotkałem na tych kanałach "modowych". One nakładają takie filtry chyba żeby sprowokować do oglądania. Jak pierwszy raz to widziałem to też chciałem wrzucić na wykop.
@calka-rekurencyjna: Dziwne jest to, ze robią to sobie tez naturalnie ładne kobiety. Bo jeszcze rozumiem kogoś brzydszego, robi cokolwiek byleby wyglądać. Mam taka znajoma, znam ja odkąd miała 14 lat, i to zawsze była prześliczna dziewczyna. No cud. Byłam tez jedna z niewielu, którym zdarzyło się ja widziec bez makijażu. Dalej była śliczna. No a zrobiła z siebie właśnie coś ta ten wzór. Aż ciężko ja poznać. I nie oceniam, niech
@OpelMajster: Ja mam naturalnie gęste brwi, za to koloru prawie platynowy blond (szkoda, ze włosy już nie), i bez zrobienia ich henna wyglądam jakbym ich w ogóle nie miała, a człowiek bez brwi wyglada jak kosmita. Rzęsy tez mam jasne, ale to już mnie wali, bo to nie wyglada tak przerażająco.
@Perkotka: nie każdy może pochwalić się ładnie wyglądajacymi naturalnymi brwiami czy rzęsami, są ludzie którzy mają bardzo mało włosków, zbyt jasnych (np. Przez bielactwo) lub w ogóle - można mieć wszystko naturalne a i tak wyglądać nienaturalnie/niekorzystnie. Hennę można sobie zrobić samemu (tylko trzeba wiedzieć jak), intensywność koloru zależy od tego na jak długo ją zostawisz na włoskach- jak dobierzesz dobrze kolor i potrzymasz raptem 3 minuty to nie ma opcji
@Shatter: tak, porozmawiajmy o fenomenie transmisji sprzedażowych. Sprzedają jakieś dziwne rzeczy z widoczną marżą, bitwa o rezerwacje, konkursiki, spamowanie udostępnianiem transmisji wszędzie gdzie się da - to o wiele większe dziwactwo.