Wpis z mikrobloga

niezly fikoł, a w skali roku spadł - 25% xD


@Filip3k91: co nazywasz fikołem? Mam na myśli trend w ostatnich dniach/tygodniach a ty mi wyskakujesz z czymś że BTC -1%? O co ci chodzi poza tym że chciałeś napisać komuś że nie umie w procenty?
@czoko: Na ja ci wstawiam trend z ostatniego roku i dziwisz się, że shitcoiny nie wzrastają równo ;D

Chodzi mi o to że Twoje wszystko rośnie jest baaaaaardzo dalekie od prawdy i nie wiem na jakiej podstawie to piszesz.
shitcoiny nie wzrastają równo ;D


@Filip3k91: właśnie shitcoiny teraz wzrastają. Spojrz na cardano, polkadot, nawet jasmy i wiele innych gowien ożywa a te trzy które wymieniłam zachowują sie odwrotnie w ostatnich dniach. Zauważenie tego nie wymaga żadnej specjalnej umiejętności a ty mi wyjeżdżasz ze nie umiem w procenty i mam sie nie interesować krypto xD to jest dopiero fikoł.
@czoko: atom miał w styczniu ath, daj mu odpocząć, cardano za to spało bardzo długo, więc czas najwyższy, jasmy spadalo od kiedy tylko weszło na binance, wiekszosc osob nadal jest na minusie

polecam też pomyslec o rynku krypto jak o zestawie naczyń połączonych, nie zawsze jest tak, ze kiedy są wzrosty rośnie total crypto market cap, czasami po prostu hajs leci z jednego coina do drugiego.