Wpis z mikrobloga

@wacky @Mehgods to wchodzicie?

Polegać to będzie na tym:

Ja ustawiam jakąś wartość i osoba która chce wejść ustawia wcześniej sella żeby automatycznie nastąpiło kupno, i tak na zmianę.
@ewolucja_myszowatych: jak ja nie chcę żeby kupowali dużo, po 100 monet, co parę sekund, losową liczbą w zakresie 100 to 200, a potem ja kupuje z powrotem.

Z tego co zauważyłem jak się bawię na cryptsy i daje po więcej niż jest aktualny kurs, to niekótrzy ludzie się nabierają i potem myślą że cena wzrosła, bo widać w tabelkach że zwiększają sell.
@asztar: jak nie, dzisiaj widziałem jak tak robili, koleś ustawił wartość za ile chce kupić i to wisiało w powietrzu na cryptsy tak długo, aż ktoś wystawił sprzedaż za taką kwotę. Albo to cryptsy ma takiego laga.
@ktoosiu: to czekaj, ale robimy tak, umawiamy się bez wykiwania, na zmianę kilkanaście razy ja a potem ty na zmianę raz ty raz ja ustawiamy sell i buy.Tak że na koniec wyjdziemy z takim samym stanem, tak samo jak jest teraz. wchodzisz w to? (stracimy tylko niewielki procent pobierany na fee,ale się dowiemy czy można tak wpłynąć)