Wpis z mikrobloga

@krwawy_zbik: No to inaczej, w co warto poświecić dużo czasu i nauki by potem mieć łatwe wejście dla kogoś z poza branży? Nie tyle niski próg ze gówno umiesz co niski próg ze nie wymagają jakiś studiów, doświadczenia a jedynie jakiejś wiedzy większej bądź mniejszej.
@Kashi66: Frontend to w sumie dobra opcja. Niski próg wejścia to jedno, ale ofert jest w tym chyba najwięcej - zwłaszcza zdalnych. Development bardzo wygodny, a statyczne typowanie to powoli standard.

Ale zależy też kto co lubi. Ja jednak wolę pracować przy bebechach systemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou: kodzilem duzo w cpp dla siebie pod sterowniki oraz znam troche html+php+js. Nie jestem totalntm zerem w IT, kiedys chcialem isc w IT ale serduszko wolalo automatyke i sprzet fizyczny.

No co, nie podoba mi sie python ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou: mi jeszcze sie podoba ale powoli męczące sie to staje i mysle w IT uderzyc jak chcialem na początku. Fajne doswiadczenie, duze zaklady poznal i duzo wiedzy nabyłem. Nie żałuje.
@steppenwolf90: No ja właśnie studiów nie mam () Nie chciało mi się dokończyć jak robotę znalazłem.
No niby pasuje mi cpp bo dużo kodziłem swoje projekty dla UR ale boje sie już w większym projekcie w jakiejś dużej firmie. Nie mam doświadczenia w tej branży.