Wpis z mikrobloga

Limgrave, Liurnia i Caelid prawie całe odkryte, poza północną częścią. Byłem też w Volcano Manor i pobiegałem trochę na tej złotej krainie. Teraz zaczynam zwiedzać Nokron i gra mi się świetnie ale zaczynam się zastanawiać ile tej gry mi już zostało? Chyba nie połowa za mną?
#eldenring
  • 6
@dragvandil: moze nawet polowa
jak zwiedzisz podziemne miasta ktore nie sa wcale jakies ogromne to potem plaskowyz, stolica... i mapa zaczyna sie troche zaciesniac, na poczatku mamy takie wrazenie ogromu bo z limgrave jest droga we wszystkie strony + podziemia

pod stolica co prawda jeszcze cos jest juz zasadniczo mapa sie kurczy

Czy polowa? no duzo zalezy od tego ile zostawiles za soba i czy nie bedziesz mial wiekszych trudnosci z
@FuzzyWuzzy: to mamy podobnie bo mam dokładnie 85h xD
@3mortis: no właśnie nie zostawiam nic za sobą, jak wracam gdzieś do tylko do npc. Idąc do Caelid z Liurni liczyłem na jakieś większe wyzwanie, a tymczasem na 80 lvl nie wiem już w co dalej pakować te lvle bo mało co przeciwników sprawia mi jakieś trudności (jedyne co mnie zaskoczyło to jakieś katakumby tam gdzie był Radahn)
@MichaelKind: dobrze
a tymczasem na 80 lvl nie wiem już w co dalej pakować te lvle bo mało co przeciwników sprawia mi jakieś trudności


@dragvandil: mysle ze to problem open worlda, jak sie robi wszystko to srodek gry zaczyna niedomagac, ale mysle ze gra Cie dogoni bo jak mowisz - kolejne lvle juz nie wiele daja, nie ma w co pakowac, kolejne 40 lvl to nie bedzie taka roznica w sile potaci co