Wpis z mikrobloga

Czy Ford zapłacił wszystkim możliwym recenzentom, czy to polskim czy zagranicznym, za bardzo pozytywne recenzje Forda Pumy ST/ST Line/cokolwiek? Gdzie nie przeczytam to wszyscy się zachwycają, fajnie wygląda, cena używek też chyba nie jest jakaś zaporowa i dobrze wyposażona nawet w podstawie, ale na drogach tego nie widać, opinii użytkowników też niespecjalnie (choćby mało raportów spalania na autocentrum). Jest jakieś tego wytłumaczenie?
#ford #puma #samochody #motoryzacja
  • 7
@JesusOfSuburbia: Chyba jeszcze za wcześnie na używki z zachodu, a ford ma ostatnio duże opóźnienia produkcyjne. Nie siedziałem w Pumie, ale chodziła mi po głowie, tylko jak skonfigurowałem coś z sensownym silnikiem to 100k błyskiem przekroczyło, jak za tak małe auto trochę przegięcie.
@JesusOfSuburbia: Q2 pewnie też, chodzi mi bardziej ogólnie, że SUVa (małego lub nieco większego) można znaleźć lepszego w podobnej kasie. Pumę kanibalizuje choćby Kuga, poza tym cała gama SUVów z VAG (T-ROC, T-CROS, Kamiq) o francuzach nie wspomnę. U nas fordy, to chyba jednak głównie floty...