Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
0
@AnonimoweMirkoWyznania: Czy posiadanie kilkaset tysięcy oszczędności, własnego mieszkania i to przed trzydziestką dorabiając się tego wszystkiego pracując kilka lat jako glazurnik za granicą we własnej firmie i teraz po powrocie do Polski widzę jak odjechałem materialnie swoim rówieśnikom ale w zamian brak jakichkolwiek relacji społecznych można uznać za wygryw czy przegryw.
#anonimowemirkowyznania #marketing #pracbaza #ecommerce #takaprawda #przegryw ##!$%@? #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6233704f552591b168d9a62f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Wedlug mnie wygryw ja np. mam w #!$%@? znajomych,jestem pewny siebie i dosyc przystojny ale co z tego jak #!$%@? cale oszczednosci i od kilku miesiecy jestem na dnie jesli chodzi o kase... w takich przypadkach konczy sie 99% twoich znajomosci bo z golasem nikt przeciez nie wyjdzie to samo tyczy sie kobiet jezeli nie masz swojego kwadratu 99% powaznych kobiet odrazu zerwie z toba znajomosc tak to niestety wyglada