Wpis z mikrobloga

Niejaka Maja Staśko, jak i wiele innych p0lek w polskim internecie wyraża ostatnio niemałe oburzenie, w stosunku do facetów, którzy upatrują swojej szansy w obecnym napływie Ukrainek do naszego kraju.
Ba, w pewnym przypadkach oburzenie kierowane jest nie tylko w stronę facetów, ale i samych Ukrainek, które już zaczynają być traktowane jak niemiłe widziana konkurencja.
Jestem pewien, że wynika to w dużej części z poczucia zagrożenia swojej pozycji na rynku matrymonialnym, wynikającej z zachwiania proporcji między płciami w Polsce.
Oczywiście w tym miejscu czuję się w obowiązku sprowadzić trochę na ziemię przeciętnych Mirków, bo ta zwiększona konkurencja i tak będzie dotyczyć tylko samców z najwyższych szczebli drabinki genetycznej, a ich sytuacja się nie zmieni, nawet przez to, że na rynku pojawiło się więcej kobiet.
Natomiast, co razi najbardziej to hipokryzja i obłuda, bo te same p0lki nie widzą żadnego problemu, kiedy oferty matrymonialne z ich strony, kierowane są do Ahmeda, czy Mokebe, którzy też przecież (oczywiście mylnie) określani są jako uchodźcy uciekający przed wojną i prześladowaniami.
Czyli podsumowując - k0biety mają prawo zawsze wykorzystać każdą sytuację, żeby zdobyć upragnionego faceta z wyższej puli genetycznej, natomiast zdesperowanemu Sub5, czy normikowi nie wolno się już nawet łudzić i powinien powoli zdychać w samotności z poczuciem pustki w życiu.
#zwiazki #tinder #p0lka #chad #przegryw #blackpill
  • 53
Oczywiście w tym miejscu czuję się w obowiązku sprowadzić trochę na ziemię przeciętnych Mirków, bo ta zwiększona konkurencja i tak będzie dotyczyć tylko samców z najwyższych szczebli drabinki genetycznej, a ich sytuacja się nie zmieni, nawet przez to, że na rynku pojawiło się więcej kobiet.


@LordKutanga: Trochę przesadzasz,znajdzie się nie jedna Ukrainka dla przeciętniaka(z wyglądu).Pojawi się kilka wartościowych kobiet,cała masa przeciętnych Julek no i dziwek też nie zabraknie.Przeciętne Julki nie od
  • 8
@Atencyjna_K Nie przesadzam ani trochę. K0bieta zawsze mierzy parę lig wyżej od siebie i na tym polu konkuruje z innymi o faceta. I woli konkurować o lepszego, aniżeli mieć takiego Mirka, który będzie ją całował po rękach na pstryknięcie palców.
Ani u p0lki, ani Ukrainki, ani u żadnej k0biety na świecie pożądania nie wzbudzi niski facet z zakolami i szpetnym ryjem, czy nawe6 przeciętnym ryjem. Jeśli jakiemuś Mirkowi uda się skorzystać i
  • 0
@Pralko-suszarka zmieniłoby to tylko tyle, że więcej kobiet konkurowałoby o jednego Chada, a mniej spermiarzy wypisywałoby ody uwielbienia do większej ilości kobiet, przez co mieliby więcej księżniczek do podbijania ego, oczywiście nadal zostając bez szans na którąś z nich.
@LordKutanga: Przepraszam bardzo, słucham? Co to jest za temat? Obiecuje, że nigdy w moim środowisku żaden normalny facet tak dziwnie nie postrzegał uciekających kobiet do nas, do Polski. Szokujące, ale jak już wiadomo od zawsze - wykop to dziwne miejsce. Jeśli ktoś cieszy się, że pojawiły się Ukrainki, które UCIEKAJĄ PRZED WOJNĄ, bo przecież większy procent na zdobycie partnerki, to duży szok. Polecam się wylogować i zacząć normalnie żyć oraz prawidłowo
Jeśli ktoś cieszy się, że pojawiły się Ukrainki, które UCIEKAJĄ PRZED WOJNĄ, bo przecież większy procent na zdobycie partnerki, to duży szok


@maitresse: Najleosze jest to, że gdybyś była w analogicznej sytuacji i to faceci by masowo napływali, miałabyś dokładnie takie samo myślenie.

Zresztą kobiety nawet teraz w opisach na tinderze używają angielskiego żeby uderzyć.w obcokrajowców
@Pralko-suszarka: Slucham? Po pierwsze. Jestem biseksualna i równie dobrze mogłabym myśleć tak jak wy o kobietach z Ukrainy. Nie jesteśmy takimi samymi ludźmi, ponieważ mam więcej taktu.
Wydaje mi się, że to nie jest nic złego jak ktoś chce być z osobą z innego kraju, bardziej mi chodzi o sam fakt, że ludzie tak obrzydliwe wypisują, biorąc pod uwagę, że teraz te kobiety uciekają przed okrutną wojną. Proszę, więcej taktu.
Jestem biseksualna i równie dobrze mogłabym myśleć tak jak wy o kobietach z Ukrainy.


@maitresse: Nie mogłabyś bo...jesteś biseksualna właśnie, więc jak jest deficyt w jednej płci to zawsze pozostaje druga. No i druga sprawa jest taka, że kobiecie łatwiej jest wyrwać kobietę niż dla faceta. Generalnie chyba żadna płeć nie stanowi większego problemu jak się jest kobietą.

Ale jakbyś była hetero, to byś myślała jak my w analogicznej sytuacji.

Nie
@LordKutanga: po pierwsze, maja stasko nie jest reprezentatywną grupą badawczą tylko insta histeryczką. Po drugie, jako kobieta, oczywiście, że się nie cieszę z zaistniałej sytuacji PONIEWAŻ ŻAŁUJĘ UKRAINEK I UKRAIŃCÓW I WSPÓŁCZUJĘ IM TEGO PRZEZ CO MUSZĄ PRZECHODZIĆ. I nie myślę przez pryzmat płci o tych ludziach na granicy, czy lokowanych w różnych miejscach w kraju, a jak o osobach potrzebujących asap wsparcia. Trzeba mieć trzaski w mózgu żeby widząc człowieka
@Pralko-suszarka: idąc tym tokiem rozumowania powinnam być teraz przerażona napływem hot lasek ze wschodu. To co dla jednych jest szansą dla innych jest zagrożeniem. Przecież op właśnie to zaznacza, z jednej strony podnieta wykopków z drugiej frustracja polek.