Wpis z mikrobloga

Obecnie używam Pixela 4a 5G, ale noszę się ze zmianą na najnowszych braci, czyli P6 lub P6 Pro. Powiedzcie mi czy są jeszcze jakieś bugi? Robił ktoś taką przesiadkę? Kusi upgrade na flagowy procesor, bezprzewodowe ładowanie, lepszy aparat, wyświetlacz odpowiednio 90/120Hz, większa bateria, dłuższe wsparcie. Tak poza tym 4a 5g mi odpowiada, wiadomo średnia półka to mam jakieś kompromisy, ale nie ma tragedii. iPhony odpadają, eSki również.

#android #googlepixel #smartfon #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RzuwBuotny: Przesiadłem się z 4XL na P6Pro. Mam go od premiery i jakichś mega bugów nie mam. Zdarzało się, że crashowalo mi apki - bardzo sporadycznie. Teraz się to praktycznie nie zdarza. Aktualizacje są z dużym opóźnieniem. Bardzo ubolewam, że zrezygnowali z FaceID, które było w 4XL, czytnik linii papilarnych w tym telefonie to jest jakaś pomyłka, nie jest precyzyjny i bardzo wolny w porównaniu do konkurencji. Choć muszę przyznać, że
  • Odpowiedz
  • 0
@fetafetafeta: aparat niewystarczający? Okay, filmy może nie są czołówką, ale akurat nie kręcę nie wiadomo ile, pewnie może z 5/rok, ale aparat sam w sobie powiedziałbym, że jest stabilny, wyciągam tel, robię zdjęcie i jest takie jakie być powinno. W 6 jest nowa matryca, więc tym bardziej powinny być lepsze za sprawą softu. Właśnie o czytnik się boje. Teraz mam zwykły z tyłu, przykładam paluch i cyk odblokowane, widziałem na filmikach,
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: Nie mówię, że jest niewystarczający, tak jak wspomniałem wcześniej - jest ok. Był mega hype więc spodziewałem się, że bedzie lepiej. Za sprawą softu powinno być lepiej, ale zauważ, że jest nowy procesor więc stąd mogą być jeszcze niedociągnięcia. Warto spojrzeć na Reddit. Tam ludzie mają o wiele więcej problemów, których ja np nie doświadczyłem. Z ficzerów to Call screening robi robotę. W to "bezpieczeństwo" jakoś nie wierzę ^^ Trzeba
  • Odpowiedz