Wpis z mikrobloga

@biesy: Koleś stosuje typową narrację dla zwierzęcia z gatunku polakus sovieticus. Biedny, schorowany dziadzia otoczony synowską opieką przez władze ludowe, które twardą ręką będą bronić poczciwy lud, przed wstrętnymi kułakami w L U K S U S O W Y C H samochodach.

Co za kvrwa różnica, czy potrącony został wysportowany 30 latek, przez gościa w golfie 3, czy biedny, starszy dziadzia przez BOGOLA?

Zresztą, ja się śmieję z mentalności
@bart0sz: prorok nie ma wiadomosci specjalnych i nie ma prawnej mozliwosci zakwestionowania tego typu wiedzy biegłego. prorok moze co najwyzej zweryfikowac opinie pod kątem stanu faktycznego, zastosowanej metodologii, spójności, logicznego rozumowania etc. max co moze realnie zrobic, to powolac 2 bieglego i zobaczyc w jakim zakresie opinia drugiego bedzie spojna z opinia pierwszego.

ja tam osobiscie uwazam to za potezna patologie wymiaru sprawiedliwosci, bo biegli to w sporej czesci nietykalne lesne
@bart0sz: ciężko stwierdzić. z jednej strony doskonale znam realia i wiem, że zdarzają się beznadziejne opinie biegłych, a prokuratura często nie drąży tematu, tylko korzysta z szansy na łatwe pozbycie się sprawy. z drugiej absolutnie nie ufam relacjom medialnym w tego typu sprawach, bo celem mediów nie jest rzetelny i obiektywny opis, tylko nakręcenie sensacji dla wyświetleń. do tego często dochodzi rażący brak wiedzy prawnej po stronie dziennikarzy...

powszechnie dostępne informacje
@Normie_Lurker prokurator generalny korzysta ze swoich prerogatyw i to w zgodzie z interesem publicznym bo sprawa jest śliska. Co ci się tu nie podoba oprócz samej osoby Ziobry?
W przypadku wypadku kolumny rządowej z seicento pewnie na podstawie telewizji cała prawda całą dobę w 5 minut wydałeś wyrok bo "np Macierewicz #!$%@?ł"
Stul dziób bo ta nienawiść do pisu robi ci w mózgu większe straty niż włożenie łba do mikrofali.
@biesy: jak zacząłem czytać to myślałem że Ziobro wrzucił pastę o starszym panu co przychodzi do serwisu i mówi że mu telefon nie działa xD