Wpis z mikrobloga

Spotkał sie ktoś z problemem nie naliczania godzin przez PS5? Przykład the last of us miałem długą sesyjke potem patrze z ciekawosci i ostatnia gra 6 dni temu i staneło na 9 godzinach a po ukończeniu gry wpadla zaledwie godzina dodatkowa gdzie siedziałem znacznie dłużej na pewno. Nie jest to duży problem ale lubie czasami obczaić ile czasu przewaliłem na głupoty xD

#ps4 #ps5 #gry #psn #playstation
  • 8
Swoją drogą wtrącę, że kiedyś miałem podejście do The Last of Us i gra mi kompletnie nie podeszła wydawała sie jakaś taka drewniana z typową fabułą ale kolejne podejście już było w odwrotną strone i jak zaczynałem grać to przynajmniej z 2h jak czas pozwalał przesiadywałem. Polecam i za jakiś czas zabieram sie za 2 częśc i dodatek do 1
@SteelChuckNorris: zauważyłem, że te czasy zapisują się jak wyłączysz grę, przy czym warto pamiętać, że jak wychodzisz do menu konsoli to tak naprawdę gra jest wciąż włączona w tle. Najedź na kafelek gry, naciśnij start -> "zamknij grę" i wtedy dopiero zerknij w profilu na czas gry
@DeeJayDino: Robiłem tak i nic to nie dawało. Czas zatrzymał sie mimo że miałem z 1/2 sesje to dalej czas stał w miejscu dopiero jak dostałem osiągnięcie przy ukończeniu gry to pokazało, że grałem pare minut temu i czas podskoczył o godzine więc problem jakiś jest