Wpis z mikrobloga

od jakiegoś czasu kampania mi wariuje - działa jakby co drugi dzień... (screen poniżej).

Normalnie jest ustawiona od poniedziałku do piątku, ale reklamy wyświetlają się co drugi dzień np. wczoraj były 93 (cpc 0,73) kliknięcia, dzisiaj tylko 2 (cpc 4,4).

W ustawieniach wszystko ok, nie ma żadnych ograniczeń na dni, ani nic takiego, nie mam pojęcia z czego to wynika. Jakieś sugestie?
#googleads #ppc #adwords #googleadwords #marketinginternetowy #ads
  • 9
@odysjestem: tak, wygląda to jakbym co drugi dzień ustawił sobie -90% budżetu, tyle że nic takiego nie mam... chyba się z nimi skontaktuje, ktoś wie czy działa to w miarę sprawnie? Swego czasu sporo dzwonili by umówić się na "wdrożenie" i oferowali wsparcie
@grastanislaw: Masz na myśli tych fachowców z Gugla? Serio często udaje im się zwiększyć zysk firmy, ale tej dla której pracują, Twojej nie bardzo. W zasadzie większość ich porad opiera się na automatyzacji, pozwoleniu aby decyzje podejmowały algorytmy zamiast Ciebie, a Ty masz tylko dosypywać forsy
@odysjestem: właśnie tego też się obawiam mając w pamięci rozmowy sprzed kilku lat :) czy jest sens przebijac się godzinę na infolinii by mi powiedzieli, że oni tego nie mogą sprawdzić, bo nie mają dostępu blablabla, ale jak chcesz więcej wydać to dejhajz