Wpis z mikrobloga

@elf_pszeniczny: jak myslisz ze oni tam beda rozmawiac o tym czy herbata dobra to jestes naiwny. To jest manifestacja-inwestycja, po wojnie, jak ukraina wygra to my bedziemy pierwsi w kolejce do inwestowania w tym kraju, to polska bedzie glownym partnerem i sojusznikiem, wlasnie ze wzgledu na takie gesty
gruzini do dzis wspominaja kaczynskiego i jego wsparcie
@Methagen właśnie przez takie myślenie jak Twoje, oni dalej są u władzy, przez patrzenie krótkowzroczne, oni za rok wybory maja a sondaże nie najlepsze, na czym najlepiej zbudować kapitał polityczny?

Zresztą wróćmy na nasze podwórko
-Rozwalenie sądownictwa
-Socjal
-Rekordowa inflancja (przed wojną też była wysoka)
-Walki covidowe
- Kłótnie z UE i obcinanie nam funduszy
- Brak porozumienia w sprawie Turowa
- Rozwalenie polskiej armii
Dalej mam wymieniać?
@Methagen: Ale to nie jest ten sam kaliber. Morawiecki jedzie tam prawdopodobnie na kilka godzin na spotkanie i szybko wróci do kraju. Zełenski siedzi tam od dwóch tygodni bez względu na to jak źle sytuacja wygląda. Wizytę na pewno nadzoruje kontrwywiad NATO i gdyby nagle coś zagrażało ich bezpieczeństwu to szybko zostałby ewakuowani. Sama Rosja też nie ostrzela Kijowa gdy znajdują się tam przywódcy z krajów NATO bo groziłoby to interwencją
@maxer1892:
-jak rozwalono sądownictwo? Jestem prawnikiem, mam pięcioro sędziów z różnych wydziałów, notariusza i dwóch adwokatów w najbliższej rodzinie i jakoś nie podzielają Twojego zdania.
-ale co socjal? W każdym państwie jest zachodnim, większy niż tutaj
-słyszałeś o roku bez produkcji praktycznie z powodu covida i o tym, że inflacja nie tylko u nas zawitała?
-chodzi Ci o wetowanie środków dla Polski poprzez opozycję, która lata skarżyć się na rząd i
@JPGMD0502 a ja wiem od kogo wy są ¯_(ツ)_/¯
Oczywiście TVP ma rację, 8 lat Tusk nie rządzi ale on wszystkiemu winien, nie umiecie wziąść na klatę ze wasze rządy są porównywalnie gorsze od platformy.
Temat Turowa to całkowite olanie tematu przez polska dyplomacje
Może Ci przypomnieć jak Macierewicz wywalał generałów z Misiewiczem czy juz krótka pisowska pamięć