Wpis z mikrobloga

@masterraziel: Tak przy okazji podepne sie pod wpis. Czy jest jakiś typ roweru, którym można pośmigać po mieście (za miastem też ale nie szosa) i jednocześnie ma kierownice z jakimiś rogami a nie taką prosta jak crossy?
  • Odpowiedz
@masterraziel: Sporo sklepów trzyma tylko konkretne marki u siebie więc też pytanie jakie konkretnie marki Cię interesują.

Najpierw podzwoń i się dowiedz czy mają w twoim rozmiarze.

Ja bym się przejechał do kogoś kto ma Unibike'a i tam popytał. Parę sklepów z tymi rowerami jest.

@wiktorek_pl No to w sumie w teorii po to są Gravele. A jak nie gravele to możesz dołożyć rogi do kierownicy jak się uprzesz.
  • Odpowiedz
@masterraziel: Na pewno mają na Klecinie i przy Armii Krajowej w Bike Ski Center.

W Immotion masz na pewno Gianta i Unibike'a

Ja kupowałem u ludków z Bike Ski Center i całkiem fajnie pomogli w wyborze. W immotion byłem z kumplem i też była spoko obsługa. Kwestia dostępności bo niektóre rozmiary potrafią być wymiecione.
  • Odpowiedz
@masterraziel: dla amatora tylko decathlon (chociaż niektórzy teraz bojkotują ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Gwarancja taka, jak nigdzie indziej. Wymienią wszystko od ręki, a dla laika to duży plus
  • Odpowiedz
  • 0
@masterraziel nie wiem jak teraz ale kilka lat temu Decathlon wygrywał stosunkiem cena /jakość. Plus gwarancja o której wspomniano wyżej. To co się może zepsuć to podzespoły, które w dużym uproszczeniu, każdy "producent" rowerów mam z tych samych firm zewnętrznych.
  • Odpowiedz
Zakładam, że rower z Decathlonu byłby dłużej na naprawach, niż bym nim jeździł :)


@masterraziel: większej bzdury dzisiaj nie widziałem, a nawet dyskutowałem z pisowcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Decathlon oferuje to samo, co inni drożej. Szczególnie w niskiej półce. Wolumen robi swoje.
  • Odpowiedz
@Ogau: Być może, ale własnie wszedłem na stronę Decathlonu. Z Marek mnie interesujących jest tylko Romet. Męskich Crossów jest sztuk 1. Z hamulcami V-Brake. Podziękuję. Decathlon jest na samym końcu, jak nie uda mi się znaleźc nic porządnego w innych sklepach. Zakładam również, że nie ma na miejscu warsztatu/serwisu, więc rower jest wysyłany. Raczej w takim przypadku cały proces naprawy nie potrwa kilku dni.
  • Odpowiedz
Zakładam również, że nie ma na miejscu warsztatu/serwisu, więc rower jest wysyłany


@masterraziel: i znowu błąd, bo mają na miejscu. Przyjmą ci rower w każdym decathlonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z Marek mnie interesujących jest tylko Romet


@masterraziel: decathlon to głównie marki własne. Zresztą romet to chinol, więc nie wiem co stanowi o jego jakości.

Rób jak chcesz. Ja cię nie zamierzam przekonywać. Wiedz tylko, że
  • Odpowiedz