Wpis z mikrobloga

Otwieram sobie o 6 Żabkę i ciul, brak internetu. No to pierwsze co robię to karteczki na drzwi i w okolice terminala informujące o awarii. Bez internetu karta nie zapłacisz (a dodatkowo nie kupisz doładowania, nie odbierzesz paczki ani nie zapłacisz rachunku). No i sobie czekam bo wsparcie pracuje od 7 rano wiec poza standardowym restartem modemu, który gowno dał, nie mam co więcej zrobić. Po 7 zadzwoniłam, okazało się, ze Orange ma jakaś awarie na pół miasta i wsparcie było zdziwione, ze jestem pierwsza osoba, która do nich dzwoni.

No i jeszcze kij z tym, ze 99% klientów nie zwraca uwagi na te kartki, póki tylko są zawiedzeni, ze nie kupią śniadania to spoko. Tez bym wolała żeby wszystko działało a nie żebym musiała odsyłać ludzi bez zakupów spod kasy.

Ale wśród tych nieczytających informacji cześć (na szczęście mniejszość) ma do mnie pretensje o to, ze:
- dlaczego nie ma informacji na drzwiach
- skoro już wie, ze informacja jest, to dlaczego nie jest większa
- dlaczego nic nie robię żeby zaczęło działać, tylko sobie stoję
- co on ma teraz zrobić niech pani cos wymyśli
- co to za sklep, w którym karta się nie da zapłacić, zbankrutuje bo tak się nie traktuje klientów. Jego nie interesuje, ze to awaria Orange, to moja wina bo jestem #!$%@?

No i tak mi się dzisiaj fajnie dzień zaczyna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zabka #zalesie
rudyba - Otwieram sobie o 6 Żabkę i ciul, brak internetu. No to pierwsze co robię to ...

źródło: comment_16473277499gll4wIY5JiNuaUweUvfMl.jpg

Pobierz
  • 175
  • 1
@krave: To nie zawsze działa. Mam znajoma, która ma żabkę i stoi normalnie za kasa. Na klientów narzeka, a sama jest najgorszym z możliwych typów klientów. Byłam z nią w sklepie ze 3 razy po coś tam i nigdy więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rudyba: btw. Kartą kredytową powinno dać się zapłacić, większość banków ma limit offline i spokojnie przejdzie nawet bez łączności.
@rudyba: faktem jest jednak, że mnie to rozwala. W Żabce pod domem... mają UPC. UPC ma ostatnio częste awarie. Rozwala mnie, że nawet ja jako osoba prywatna (mająca UPC) mam w domu zabezpiecznie w postaci routera z wsadzoną kartą LTE. Rozwiązanie takie jest relatywnie niedrogie (odpowiedni router), koszt abonamentu z karty LTE (w dzisiejszych czasach grosze jak to tylko do podstawowych połączeń terminali płatniczych itd) i lepiej mieć praktycznie nieczynny sklep