Wpis z mikrobloga

Wyciąłem zdjęcie pojmanych Rosjan i wkleiłem w jakieś zdjęcie z ogrodu, wystawiłem na Marketplace jako krasnale ogrodowe trochę poobijane ale nadające się jeszcze do postawienia w kącie i plucia na nie, ogłoszenia mają już ponad 10k odsłon XD
https://www.facebook.com/marketplace/item/628278381605770/
Czasem dostaję oferty kupna bo ludzie myślą że to serio prawdziwe krasnale ogrodowe XD
Ale czasem poprawiam humor jakiemuś Ukraińcowi i dostaje takie wiadomości :D
#heheszki #humor ##!$%@? #olx #facebook #ukraina #rosja
Pobierz d.....0 - Wyciąłem zdjęcie pojmanych Rosjan i wkleiłem w jakieś zdjęcie z ogrodu, wys...
źródło: comment_1647267660lBZpqkwV5cUBOGIlwyPaxb.jpg
  • 21
@droid43210: z jednej strony śmieszne, a z drugiej to mam opory by śmiać się z tych gości co się poddali, zwłaszcza na samym początku. Jestem w stanie uwierzyć, że ich siłą zmusili i oszukali (zwłaszcza, że Ukraina sama tak twierdzi i wiadomo też, że w Rosji przymuszali do podpisywania papierów poborowych), a jak przyszła pierwsza okazja to się poddali bo nie chcieli ani ginąć ani zabijać. To nie zawodowi żołnierze walący
@droid43210 Zapamietaj jedna złotą zasade, czyń tak jakbys chcial zeby inni wobec ciebie czynili, pamietaj ze tez mogles wylosowac w loterii genetycznej takie warunki fizyczne jak on i zapewne bys nie chcial takich "glupich żarcików" ze swoim udzialem
@cotusiewpisuje: Jest różnica, w przypadku morderców "wszystkie chwyty dozwolone" bo i tak takie wyśmiewanie jest pare kategorii niżej w słynnej ostatnimi czasy "drabinie eskalacyjnej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyśmieje się jednego krasnala ruskiego ale inny któremu się upiecze właśnie przed momentem mógł zamordować bogu ducha winną osobę na Ukrainie.

Oni powinni mieć świadomość, że są pośmiewiskiem.

A co do wyśmiewania "głupoty i wykonywania debilnych rozkazów" to jakaś
@kuna999 tak, bo oni na pewno wejdą na wykop albo na marketplace na fb i to przeczytaja, genialnymi jestescie strategami

A nawet jesli to on zapamieta tylko to ze smiales sie z jego wyglądu, a nie z tego co robił, ja #!$%@? czemu w ogole takie logiczne rzeczy musze pisac abstrakcja
Robicie #!$%@? z logiki na siłe żeby racji nie przyznac