Wpis z mikrobloga

@zibizz1: Pobiera mi się tylko 1 plik, KEDU rozpoznaje go jako ZIPA a wg cashdirector wszystko jest tip top i mam się kontaktować z ZUSem. Ot chciałem zaszczędzić 5 sekund bo i tak wypełnienie DRA jest szybkie i proste w moim przypadku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AbyssWatcher2137: to może plik jest pusty, taka wydmuszka się wygenerowała. Mi się świetnie korzysta z Infaktu polecam sobie sprawdzić. Mają nawet podpięcie pod bank więc automatycznie odznaczane są faktury zapłacone i jest OCR faktur kosztowych
@zibizz1: cashdirector (producent sw) mówi, że plik jest zgodny z wytycznymi ZUS. Jak się kiedyś #!$%@?ę to przejdę do infakt bo chyba tam można wygenerować PIT-28. Dużo nie potrzebuję, u mnie jest tylko 1 faktura sprzedaży w miesiącu.
@AbyssWatcher2137:
Zajrzyj sobie do tego xmla, pewnie nie ma w nim taga ZUSDRA, jest tylko sam naglowek.KEDU, a ZUS ZIPA generuje przy każdym imporcie KEDU chyba

Infakt do 3 faktur/miesiąc jest za darmo. PITy roczne lecą przez https://www.fillup.pl/, mi sprawnie poszło wysłanie PIT36L, 28 też powinien być. Link w poprzednim poście daje 10% zniżki na jedną płatność jak przyjdzie coś zapłacić
@zibizz1: XD Trzeba było po prostu pójść do kolejnego kroku, w którym to pojawia się zarówno ZIPA jak i DRA. Tego nie było w FAQ a ja się bałem pójść dalej by nie jeździć do oddziału i tego odkręcać. W następnym miesiącu tak zrobię bo w tym już to zrobiłem ręcznie.