Wpis z mikrobloga

#rzeszow #ukraina #uchodzcy

Pilny temat, jutro odbieram z przejscia granicznego medyka 4 osoby: bobas 1 rok, dziecko 4.5 roku i 2 kobiety. Mam fotelik dla bobasa, potrzebuje podkładki pod tyłek dla tej dziewczynki 4.5 roku = btw wiem ze to nie jest do końca bezpieczne i fotelik lepszy... ale sytuacja awaryjna, a i 2 fotelików + osoby doroslej z tylu nie zmieszcze.

Pytanie czy ktos w rze móglby takie coś pożyczyć na 1 dzien?

Info o tym ze beda jutro rano dostałem teraz, nie wiem czy rano sie wyrobie żeby to kupić. Dajcie znać, prosze!
Pobierz Gottek - #rzeszow #ukraina #uchodzcy 

Pilny temat, jutro odbieram z przejscia gran...
źródło: comment_1647198221A5dX5PJrTR5BQF3MUmGEpI.jpg
  • 9
@Gottek plus dla zasięgu.
Jakiś czas temu sam jechałem do Medyki, na miejscu były foteliki, które można było wziąć. Warto o to dopytać, bo jest szansa, że to nadal aktualne. Proponuję zapytać na Facebooku (grupa: Pomoc Ukrainie, itp), tam jest dużo ludzi z okolic i w szybkim tempie Ci pomogą. Powodzenia, Mirku!
@Gottek: W piątek odbierałem kobietę z dzieckiem 5m, a brat kobietę z dziewczynkami 7l. Te 7 latki jechały bez podkładek i wolontariusze mówili że nie ma problemu bo nawet jak policja zatrzyma to puści bez problemów.
Młodego wpakowałem do fotelika przeznaczonego dla niego.
Kobieta mówiła mi że u nich foteliki są rekomendowane, ale nie są wymagane i na początku mówiła że będzie Dimitra trzymała na rękach. Ale w sumie po rozmowie