Wpis z mikrobloga

Jestem po 6 jazdach (12 h), instruktor nie chce puscic mnie na plac manewrowy twierdzac, ze musze jeszcze pocwiczyc zachowanie prawidlowego toru jazdy. Faktycznie zjezdzam troche za mocno na prawo, bo instynktownie nie chce wjechac na srodek jezdni, ale czy powinienem sie niepokoic, ze jestem beztalenciem? ( ͡° ʖ̯ ͡°) macie jakies rady jak to szlifowac?
#prawojazdy #naukajazdy
  • 8
@John_Edgar_Hoover: Ja na początku obijałem krawężniki. Potem starałem się jeździć przy osi jezdni. Jak spoglądałem w lewe lusterko, to zauważałem, że wcale nie byłem tak blisko osi, jak mi się wydawało. Strach przy wymijaniu zniknął bardzo szybko. Potem już nie dostawałem żadnych uwag co do toru jazdy.
Nie wiem czemu instruktor nie chce cię wpuścić na plac - miałby czas na zjedzenie kanapki czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡
@ego2106: ruszanie pod gorke na placu to jest to cwiczenie gdzie przy drganiach silnika przy podnoszeniu sprzegla puszczasz hamulec i dodajesz gazu? Jesli tak to juz to robilem, przyjemne cwiczenie, bo auto plynnie rusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) najbardziej boje sie wlasnie luku.

Dzieki za rade z jezdzeniu przy osi jezdni, sprobuje tak jezdzic ( ͡° ͜ʖ ͡°)