Wpis z mikrobloga

#matiwojwchinach <-- mój tag o życiu w Chinach

Właśnie zamknęli mój budynek na osiedlu, na którym mieszkam. Można tylko wejść do budynku, ale nie można już wyjść.


Przed chwilą przyszli ludzie ubrani w stroje "covidowe" i kazali pokazać dokumenty, żeby mogli zarejestrować osoby objęte kwarantanną. Następnie powiedzieli, żeby założyć maskę i zejść na dół zrobić test PCR.


#chiny #zalesie
matiwoj11 - #matiwojwchinach <-- mój tag o życiu w Chinach

Właśnie zamknęli mój budy...

źródło: comment_1646907384QifptZXyWfPKW1GAeuz5zd.jpg

Pobierz
  • 16
@matiwoj11: Trzymaj się tam towarzyszu z Mainlandu ( ͡º ͜ʖ͡º) Mnie już gargantuicznie wkurza to podejście „zero covid” ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tydzień temu miałem solidne zatrucie pokarmowe, bo jak się okazuje grasuje jakiś Norowirus, ale każdy ma to gdzieś i liczy się przecież tylko walka z Covidem (°°
  • 1
@fuji no ja we wrześniu 2 tygodnie w szpitalu leżałem z jakimś dziecięcym wirusem, trzymało mnie miesiąc i dwa dni, tak że czułem się jak przemielony przez maszynkę do mięsa + ciągła gorączka. Aż nagle przeszło. Oczywiście testów na COVID miałem wtedy kilka, bo gorączka, więc pewnie COVID. Zrobili mi mnóstwo badań w szpitalu, aż sam się zdiagnozowałem na podstawie internetu i badania to potwierdziły.

Jutro mają mi budynek otworzyć jeśli nie