Wpis z mikrobloga

@MlemBlep: a czyli dla zasady wszystkich obrażasz. Wiele wyjaśnia.
@witam12: a czy ja coś takiego napisałem? Tylko inna jest sytuacja gdy pośrednik przed klatką na masce malucha każe podpisac umowę na 3.69% za otwarcie drzwi, nie mówiąc o tym wcześniej, a inaczej gdy OP sam sie do posrednika zglosil. Nazywanie wtedy posrednika hiena, jest troche... dziecinne?
@kondzaf @witam12 @KromkaMistrz : nie ma tego jednoznacznie opisanego, jest o tym że gdybym np zerwał umowe i kupił w ciągu 12 msc to co mi zaoferował to i tak musze im zapłacić. A tak po za tym jest o tym, że pośrednik zobowiązuje sie do przedstawiania ofert a ja powierzam pośrednika do pośredniczenia w zawarciu umowy nabycia nieruchomości. Najgorszy jest pkt "Pośrednik zobowiązuje się do podejmowania dla klienta czynności pośrednictwa zmierzających
@pikey: Nie masz czym się martwić. Nieruchomość znalazłeś sobie sam - pośrednik nie zrealizował celu umowy w postaci przedstawienia Ci satysfakcjonującej oferty, więc znalazłeś na własną rękę. Za co miałbyś płacić mu prowizję?
Pośrednik nie pośredniczy w tej transakcji. Wypowiadasz umowę i tyle - to twoja prywatna sprawa, że sam znalazłeś odpowiednią dla Ciebie ofertę.
@pikey: moim zdaniem na 99% możesz bez problemu kupić to mieszkanie, jeśli nie było on wskazane przez niego. Nie mów mu nic i tak nie będzie miał jak zweryfikować tego że kupiłeś.
Daj znać ze to nie aktualne, ze stopy, wzrosty, nie kupujesz, dziekuje, dowidzenia.
@pikey: "kupił w ciągu 12 msc to co mi zaoferował" musi mieć potwierdzenie, że ty faktycznie to z nim oglądałeś, np twój podpis pod wskazaniem oferty (kiedy oglądałeś z nim konkretny adres) jak nie ma nic takiego to niech #!$%@?, a jak kupiłeś coś czego on nie oferował i tak chce prowizję to wyślij mi do niego numer, sam mu powiem, żeby #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)