Wpis z mikrobloga

Owszem polak sie skompromitował JAK ZAWSZE ZRESZTĄ ale w żadnym wypadku to nie jest jego koniec,nie został pogrążony zreszta wasz psuedo RZETELNY bohater druid ze szparą w zębach „oczyścił” go że to nie był gwałt mało tego bawi sie tym filmikiem jakby chciał go pogrążyć ale jednak nie XD
Wam to juz można byle ochłap rzucić i sami nakręcicie sensacje #famemma
  • 29
@Porobiony420: Jakim ochłapem? Chciałem poznać prawde, poznałem prawde i tyle xD To że Ty byś chciał żeby wyciekł film jak Polak z Zabielskim gwałcą laske a ona krzyczy ''nie gwałccie mnie'' że chciałbyś żeby zniszczył ich a to nie pykło i masz teraz żal to Twój problem. Masz teraz dwa wyjścia. Albo marudzisz dalej i #!$%@? farmazony bo wiesz lepiej albo zaczynasz włąsne śledztwo
@Porobiony420: Piszesz o dedukcjach z dupy i że wszystko łykamy no to słucham jaka jest prawda? Dlaczego piszesz że Wardęga jest pseudo rzetelny? I o co chodzi że można ochłap rzucić? Przecież widać po Polaku że jego reakcja jest szczera i nie wie co ma zrobić. To że Wardęga go oczyszcza też jest śmieszne ale nie o to tu chodzi i nikt nie pisze ze to jego koniec a Ty piszesz
@ZyjeSobieMarcin: Wardega sugerowal sie oskarzeniami rafalali i „wykopkami” moja dedukcja jest taka ze wodzą was za nos a jaracie sie ze polanski bedzie mial zycie #!$%@?.
To wy zachowujecie sie jakbyście byli 5 kroków do tyłu przed innymi,poziom ozdoby czyli wymyslanie aferki z dupy
@Porobiony420: No sugerował się oskarżeniami Rafalili i Wykopków i wyjaśnił sprawe więc dlaczego jest pseudo rzetelny? Przecież rzetelnie zrobił robote. Pisałem Ci że ja chciałem tylko poznać prawde a nie zniszczyć Polańskiego więc dlaczego piszesz że jaramy się tym że Polański będzie miał życie zniszczone? Z czym nas wodzą za nos?
@ZyjeSobieMarcin: ty ze swoja dedukcja to ostatni powinienes być do oceniania mowy ciała,polak zachowuje sie jak ćpun paralityk na każdym ujęciu,stawiam że wykop byl targetem tego momentu na cage i jak widac udalo sie,poruszenie na tagu z naiwnoscia ŻE POLAK MA UWALONE ŻYCIE JUŻ jest tego rezultatem,naiwni jak indygo
@Porobiony420: Typie, dużo piszesz ale mało w tym konkretów. Argumentuj

Piszesz że Wardęga jest nierzetelny bo nie wstawił filmiku. Ja CI odpisałęm że jest rzetelny bo zamiast czytać opinie wykopków dociekł prawdy. Piszesz że nie ma dowodów bo nie pokazał filmiku a reakcja Polaka to nie dowód. Pytam czy w takim razie sugerujesz że Wardęga nie mówi prawdy i manipuluje bo tak wynika z tego co piszesz a Ty zaczynasz omijać
@ZyjeSobieMarcin: tak sugeruje ze wardęga manipuluje bo z tego właśnie słynie.
Poznales taka prawdę na jaką sobie dopowiedziales bo ten wczorajszy cyrk opieral sie tylko na tym.
To ze wardęga jest aferkowym oszustem to juz wiadomo dawna,pomijajac tego psiakobusa to gargamel go juz wyjasnił i jak dokopal sie do tego filmi JAK NADAL NIC NIE BYLO TAM WIDAC.
Ale ty i tak bedziesz pisac hurr durr zero argumentow,ja poznalem prawde a
@Porobiony420: Nie wiem kim jest Dawid Czech, sugerujesz że Wardęga to manipulant a ja sugeruje że tam był filmik i reakcja Polańskiego jest prawdziwa. Piszesz że ten wczorajszy cyrk opierał się na domysłach ale jak inaczej mieli to rozegrać? Miał Wardęga pokazać na wizji film jak Polański rypie jakąś laske? Wardęga słynie z manipulacji? Czasem manipuluje emocjami to prawda ale nie pisałbym od razu że z tego słynie, dodatkowo ja moge