Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @niewiadomocowscenariuszujest
==================================================
#modercja #moderacjacontent @wolamyzbanowanych
Od pewnego czasu cały wypok w znaleziskach i na mirko zawalony jest treściami w postaci gróźb pozbawienia życia i dobytku ludzi z rosyjskim obywatelstwem, połączonego z wyzywaniem od onuc każdego kto nie proklamuje, że kocha Ukrainę i chce jak najgorzej dla pewnego autokraty ze wschodu. Większość ludzi po prostu nie rozumie dlaczego dzieje się to co się dzieje i naprawdę wierzą, że Putin po nich idzie. Fake goni fake, duplikat goni duplikat. A tymczasem ja dostałem bana do września za wrzucenie mema z niedźwiedziem.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1646582573mjgiPQ8hYkDZC6BS3WKhOe.jpg

W uzasadnieniu czytam, że szerzyłem nienawiść i nawoływałem do przemocy. Ciekawy wniosek. Co ciekawe nie od razu zarzut wobec mnie został sformułowany bo w panelu przez pewien czas nie było nic napisane. Widać musiał pomyśleć co wpisać:

https://imgur.com/a/Hoelotb

To, że z moderatorami bywa coś nie tak to wiemy wszyscy co już spędzili trochę czasu na wykopie i otarli się o instytucję moderacji, pierwszy raz jednak widzę jak odwołanie zostało rozpatrzone przez tego samego moda co dał bana. Nawet nie usunął wpisu posiłkując się jakąś śmieszną wymówką tylko od razu pół roku banicji. Widać regulamin tego miejsca jest wyjątkowo elastyczny albo wykop to rzeczywiście taki trochę zakład pracy chronionej. Moderatora nKb nie pozdrawiam i rozumiem, że skoro stał się taki wrażliwy na tym punkcie (memy z małpą, pingwinem i gąbką dotąd nie przeszkadzały) to i portret pewnego jegomościa imieniem Stepan dekoruje jego ścianę w domu. Jest szansa, że pojedzie odbudowywać to wrzuci focie na wypok ze swoimi idolami z Pułku Azova..
==================================================
Nadawca zweryfikowanyny na podstawie załącznika
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

gimnazjumqqq - List od zbanowanego @niewiadomocowscenariuszujest
===================...

źródło: comment_1646685461Cmtkj0LiOnMdl7gyT9lXiZ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq: @niewiadomocowscenariuszujest: Moderacja stosuje cenzurę i ucisza niewygodnych użytkowników za ich poglądy?


Ludziom w Polsce chociaż i na świecie kompletnie odbiło. Zaraz powstanie 500+ na Ukraińca albo jakieś 1000+, a co! Zapłacimy za to wszystko. Noclegi, lekarstwa, żarcie, transport dla Ukraińców z podatków za darmo?! A CO, STAĆ NAS!! Przecież to nie państwo za to płaci tylko my. Przyzwyczajamy ich do wygodnego trybu życia, tak jak przyzwyczailiśmy już madki do
  • Odpowiedz
@tbhilt: ale 500+ jest na 3 lata, a 1200+ tylko na dwa miesiące XD,

Kosowo można było odebrać Serbii, ale Krym od Ukrainy już nie chociaż sytuacja praktycznie analogiczna

tu się zgadzam. Mamy precedens. Zły wyrok zapadł ws. Kosowa. Tak samo niepodległość ogłosiła Katalonia

Kraje bliskiego wschodu można było zniszczyć [...] ale w Donbasie już nie można

to akurat mi nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gimnazjumqqq: Czemu łykopki nie protestowały od XX lat tak jak teraz o zaprzestaniu okupacji w Afganistanie, dlaczego nie protestowali tak jak teraz przy ataku na Libię? Dlaczego jak rok temu zaatakowany został Iran to też nie widziałem za bardzo sprzeciwu. Jak można być tak łatwo podatnym na manipulacje to tego nie zrozumiem.

Czym Afgańczyk jest gorszy od Ukraińca? 100k Afgańczyków zarżniętych bo Stany RÓWNIEŻ Z POLSKĄ zrobiły sobie tam poligon.
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq: Jak to jest 500+ i 1200+? W sensie madki mają tylko na 3 lata? A nie na do ukończenia 18 roku życia przez dziecko?

tu się zgadzam. Mamy precedens. Zły wyrok zapadł ws. Kosowa. Tak samo niepodległość ogłosiła Katalonia


O kwestia prawa, słuszna uwaga. Oderwanie Kosowa też było niezgodne z prawem. Bombardowanie ludności cywilnej w Serbii też było niezgodne i każdy miał to w dupie. No ale wykopki tego nie
  • Odpowiedz
@tbhilt: Akat w Afganistanie walczyli z dziczą talibańską, co do reszty to powodem jest terroryzm - gdyby te państwa nie dawały schronienia #!$%@?ńcom to by problemów nie miały. Nastawanie na USA też jest dobrym powodem, wszak muszą chronić swoje interesy.
  • Odpowiedz