Wpis z mikrobloga

Oj jakie niewiniątko, jaki biedny pokrzywdzony. Oj jak mu z butami w życie prywatne wchodzą. A ile to dni minęło odkąd się aż trząsł ze szczęścia że Azbet i Korzeń mieli wypadek i są kalekami i miał niedosyt że nie umarli? 3 dni? Kiedy to groził strachowi że jego ludzie go śledzą i że będzie kaleką jak Azbest i Korzeń jeśli nie zniknie z wykopu? Też ze 3 dni? Czyżby to nie było wchodzenie z butami w życie prywatne kiedy prezentował gnioty Azbeta nagrywane z ala ukrycia albo gdy jego ludzie śledzili stracha?

Powiecie że to nie to samo bo Tajgera wywalą z roboty na prawdę a kalectwo Korzenia i Azbeta to tylko beczka śmiechu wytwarzana przez "Mój Człowiek" żeby uszok sam siebie się ośmieszał. A ja powiem że szczęście melina z kalectwa Azbeta i Korzenia było całkiem prawdziwe i jego niedosyt że nie zginęli też był prawdziwy. Że gdyby mógł i jego człowiek nie robiłby z niego tylko beki to na prawdę chciałby okaleczyć stracha. Tajger jest złym człowiekiem na prawdę ale na szczęście jest takim nieudacznikiem że nie potrafi swoich marzeń wcielić w życie. Za jego podłość ta inba z pracodawcą to pestka z masłem jak się mówi. Bebg.
#bonzo
  • 4