Wpis z mikrobloga

Dziś brutalnie zderzyłam się z ruską propagandą. Myślałam, że sąsiadka - Estonka, mieszkająca ponad 30 lat w Polsce, mająca dostęp do wszystkich mediów od prawa do lewa, jest ogarnięta.
Nie jest. Dziś zademonstrowała mi jak wygląda ta ruska lobotomia mówiąc, cytuję "to wszystko wina usa i 'usraińców', oni na Zaporożu bombę atomową budowali, to nie Rosja strzela w cywili, tylko oni sami swoich specjalnie mordują, a większość filmów jest zmontowana komputerowo, putin postępuje dobrze".
Zapytałam gdzie takie rewelacje ogląda i czy jest normalna. Rosyjskie media. #!$%@?. Żyć w cywilizowanej Europie i być tak zmanipulowanym. Zabrakło mi słów. 3 lata ją znam i takie coś dla mnie to strzał prosto w ryj. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ukraina
  • 12
@babazpola: Dobrze, że o tym piszesz, bo w Polsce też jest mocna propaganda na to, że Putin oszalał i popiera go 1-5% troglodytów na Syberii, zaś reszta jest zastraszana i oświecone elity rosyjskie są przeciwko rządom zła. Elity są imperialne i mogą nawet pozbyć się Putina by znowu latać na wakacje i zmienią go na europejskego, oczytanego demokratę, który będzie realizował koniec końców dokładnie tą samą politykę. Dużo mediów w Polsce