Wpis z mikrobloga

Z ciekawości wszedłem na kanał Ministerstwa Obrony Rosji na YT i co ujrzałem pod większością materiałów? Same komentarze wspierające inwazję na Ukrainę. Nie uwierzę, że każdy komentarz dodawany pod tymi filmami to boty.
Oni serio mają zryte berety - tutaj odnośnik do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCQGqX5Ndpm4snE0NTjyOJnA
Kilka pierwszych lepszych komentarzy:

"Niestety Ukraina jest teraz państwem nazistowskim. Należy go oczyścić z faszyzmu."

"To setki niewybuchów i uratowanych istnień! Chwała żołnierzom Rosji i niepodległych republik"

"Chłopaki, jesteście najlepsi! Cześć i chwała Tobie! Ile istnień uratowałeś! Dziękuję, proste ludzkie dzięki! "

"Częściej pokazujcie filmy naszego sprzętu i zwycięstw. Musimy edukować młodzież na temat ich bohaterów."

"Nie oszczędzajcie na pociskach, opiekujcie się naszymi żołnierzami"

"Panowie, miejcie pełne wsparcie!! Zachód jest zły! Jesteście naszymi obrońcami!"


Takich komentarzy jest wiele tysięcy pod każdym filmem. To jest przerażające jak zmanipulowani są zwykli rosjanie.
#ukraina #wojna #rosja
  • 9
  • 0
@Cwany1 wiesz, amerykanie i nie tylko oni (sam sie zastsnawialem chwile) łyknęli qannona i byli za to gotowi zginąć. Wyszlo ze to fejk a mimo to wielu dalej wierzy. Tak naprawdę sami nie wiemy jak czesto jestesmy manipulowani i rozgrywani a ruskie widac dobrze to rozwinęli niestety. Oni sa juz w takiej bańce ze moga do konca nie uwierzyć w prawdę ...
@MlodyDziadzio: Wiem, że można - ale obserwując najnowsze komentarze dużo bardziej przebijają się te prorosyjskie. Proporcja like'ów do dislike'ów jest spora bo 20:1 a tego nie usuniesz ani nie zablokujesz.