Wpis z mikrobloga

Prawilnie przypominam, że skrajnie nacjonalistyczne grupy w Polsce domagały się do niedawna wyjścia Polski z UE, a nawet z NATO i zwrotu ku Rosji. XD Ludzie złoci, bez UE i NATO bylibyśmy teraz bardzo głęboko w czeluściach ciemnej dupy.

#polska #rosja #ukraina #wojna
  • 57
  • Odpowiedz
@mickpl: Tak, a gdzie jesteśmy teraz? Nie wiadomo. Zachowujesz się, jakby przez Polskę przeturlały się tysiące rosyjskich czołgów, wypartych, koniec końców, przez wojownicze NATO. Tymczasem nikt nie wie, gdzie jesteśmy militarnie i nie będzie wiedział, do czasu ewentualnej agresji. Gospodarczo? Jesteśmy w ciemnej dupie, bo ze względu na położenie, należymy do strefy ryzyka i inwestorzy masowo wypinają się na złotówkę. Faktycznie - żyć, nie umierać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickpl: aha, rozumiem że Rosja by nas napadła z obwodu kaliningradzkiego? Czy może sprintem prze Ukrainę i od razu z tamtej strony?

NATO daje nam poczucie bezpieczeństwa bo w najbliższej przyszłości na pewno nie zostaniemy zaatakowani. Nie znaczy to wcale, że bez nich byłoby inaczej
  • Odpowiedz
@mickpl: bylibyśmy tak głęboko w dupię że musieliby po nas wyslać ekspedycję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) PiSowcy jaskiniowcy się zachowują jakbyśmy byli conajmniej potęgą jak USA a bez NATO swołocz wjeżdża jak do siebie
  • Odpowiedz
Zresztą pytanie było o bosaka


@AshtarPL: Mirek, poświęciłem Ci bezcenne 20 sekund mojego życia, a Ty mi ciśniesz o Bosaku, o którym nawet nic nie napisałem, a który jest zwykłym idiotą. XD
  • Odpowiedz
@alpag: masz setki dowodów wokół siebie, ale do tego trzeba być chociaż trochę kumatym.
Wyzwolenie się od Rosji dało jakieś dwa lata pozytywnych przemian, które potem zostały skutecznie ukrócone. Wejście do UE znowu dało kilka lat pozytywnych zmian w prawie, niestety ostatnie lata to tragedia.
  • Odpowiedz
@mickpl: bo zacytowałeś tylko 3 słowa, domyślnie więc jest to odpowiedź do ostatniego mojego postu.
No to przeczytaj artykuł i ci się wyjaśni. Nie dziękuj.
  • Odpowiedz