Wpis z mikrobloga

  • 11
@kaef_v2 tez jestem kurierem ale w mniejszym mieście. Czasami nie da się ustać inaczej niż kolega z pic. Niektóre paczki potrafią ważyć tyle że sam ich nie przeniesiesz. Tymbardziej z miejsca parkingowego. Ale Ty spoleczniaku i tak zrobisz zdjęcie, zesrasz się na wykop a potem zadzwonisz na policję.
  • Odpowiedz
@uszauke: xD nie da się. da się tylko trzeba się wysilić, zaparkować kawałek dalej i użyć wózka. tak jak w cywilizowanym świecie. ale u nas nie da sie xDDDD

ty w imie swojej wygody rozjeżdzasz chodniki, trawniki blokujesz ulice i drogi rowerowe, ale od społeczniaków wyzywasz tych którzy z twoim patologicznym wygodnictwem walczą. beka z was.
  • Odpowiedz
@uszauke: Pracuję na magazynie, dziennie wysyłamy po 30 kurierów

NIGDY żaden nie miał takiego problemu, wszyscy zabierają od nas po 200-450 paczek co jeden dzień.
Jakoś żaden z nich nie ma problemu z zabraniem sobie wózka ¯\_(ツ)_/¯
Ale taki książę jak ty już nie ma gdzie władować wózka bo ma 100 paczek tylko
  • Odpowiedz
@MePix wiesz jak wygląda samochod doblo? Jeżdżę takim małym bo większym ciezko miałbym parkować w centrum miasta. Paczki również mają różne wielkości. W takie doblo srednio mieści się 100-120 zależy od wielkości. A nie będę marnował miejsca na pace dla jednego wozka którego w ciągu dnia użyje raz.
  • Odpowiedz
@uszauke: beka z ludzi którzy wykonują jakiś zawód i nie potrafią tego robić pro bo się "nie da" #!$%@? zmień robote jak nie potrafisz z poszanowaniem innych ludzi tego robić. albo #!$%@? zmień auto na takie które pozwoli ci to robić jak trzeba.
  • Odpowiedz
@mateopoznan ale się zesrałeś. Jak na dwie minuty ustane na chodniku aby mieć bliżej z ciężka paczka to znaczy że nie szanuje ludzi? To Ty nie szanujesz tego że ustalem samochodem w niedozwolonym miejscu żebym miał łatwiej. To Ty mnie nie szanujesz i przestań #!$%@? głupoty o szanowaniu typowy wykopku
  • Odpowiedz
A nie będę marnował miejsca na pace dla jednego wozka którego w ciągu dnia użyje raz


@uszauke: Czyli nie chce Ci się z jedną jedyną paczką przejść 10m i wolisz zaparkować jak buc łamiąc prawo.
Ciekawy masz punkt widzenia
  • Odpowiedz
@uszauke: nie trywializuj. wy co chwile na dwie minuty stajecie, na momencik. a potem okazuje sie ze mam w miescie miejscowki gdzie 60% dnia stoi jakis baran na chwilke. co chwile na trawnik wjezdzacie bo jak to sam mowisz "nie da sie" inaczej. to wy przejezdzacie pieszych na chodnikach na tkore nie macie prawa w ogole wjechac.

zesrałem sie? xD to wy defekujecie na nas dzien w dzien kreaujac sie na
  • Odpowiedz
@MePix od komentowania tego czy łamie prawo czy nie nie są eksperci z wykopu tylko straż miejska, policja czy sąd. Kilka razy ustalem w niedozwolonym miejscu i tacy spoleczniacy jak wy mnie #!$%@? ale zawsze policjanci znając mój punkt widzenia odpuszczali mandat. Ale Ty wykopku sraj jadem że ktoś ułatwia sobie pracę.
  • Odpowiedz
@mateopoznan nigdy na trawniku nie stalem. Tak jak pisałem, chodzi mi o jednorazowe akcje jeżeli masz ciężka paczkę. Takich paczek w ciągu dnia nie masz 10 czy 15. A 1-3.
  • Odpowiedz
@uszauke: ty nie stałeś, a #!$%@? inny nigdy nie wjechał na przejście dla pieszych, a inny nigdy nie wjechał na chodnik wzdłuż. ale każdy z was coś tam z tego robi bo "nie da się inaczej".

o #!$%@? serio chcesz spróbować mnie obrazić chamie? xDDDDD nie szanujesz innych w imię lenistwa i chcesz mnie obrazić nazywając społeczniakiem? o ty mentalny dresie xDDDD era takiego mentalnego betonu już mineła. nie ma pobłażania.
  • Odpowiedz
Czasami nie da się ustać inaczej niż kolega z pic


@uszauke: "Czasami nie da się ustać inaczej niż kolega z pic"

ale już nie odpowiadaj. nie mam ochoty na rozmowę z prymitywem który sra na innych i uważa, że źle, iż reagują na jego patusiarnie
  • Odpowiedz