Wpis z mikrobloga

Zelensky swoimi gadkami wciągnąć NATO w wojnę, trzeba go troszkę ukrócić bo się za mądry robi. Wiem że jest dość spora liczba wariatów na wykopie, którzy domagają się oficjalnej interwencji krajów Sojuszu, ale ich krótka wyobraźnia nie przewiduje, że mogą mieć Ukrainę za oknem już jutro.

Więc trzeba mu ostro powiedziec, że po takich słowach zamykamy granicę albo przestajemy wysyłać sprzęt, jak się nie ogarnie, bo zaraz ten facet spowoduje, że nasi idiotycznie politycy serio zaczną rozważać interwencje wojskowa. Współcześni demokratyczni politycy zrobią wszystko żeby wygrać wybory. Aktualnie Pinokio nie zwaza już na sytuację ekonomiczną i konieczna walkę z inflacja, tylko już mówi o bombelkowym na Ukraińców co w oczywisty sposób podbije inflację. Oby Amerykanie chociaż mieli chłodna głowę.
#ukraina
niezdiagnozowany - Zelensky swoimi gadkami wciągnąć NATO w wojnę, trzeba go troszkę u...

źródło: comment_1646463544gVBXWSfMhWQynkrFzQR4HX.jpg

Pobierz
  • 112
@niezdiagnozowany No też tak myślę jak ty. Gdyby NATO zgodziło się i zamklo przestrzeń nad Ukraina to każdy jeden samolot musiał by być zestrzelony, co doprowadziło by do pełnej wojny światowej. Trochę za dużo wymaga od NATO nie będąc członkiem. Kibicuje Ukrainę od początku ale zaczynam mieć teraz obawy czy to ukraina nie chce rozpętać trzeciej wojny światowej ?
Jakies powody są czemu UE, NATO nie przyjęło Ukrainy do siebie.
Oby Amerykanie chociaż mieli chłodna głowę


@niezdiagnozowany: przecież ukraina to słowiańska 5 kolumna usa. w sumie śmiesznie by było gdyby ze wszystkim co odwalał zelenski przed wojną w związku z usa teraz został przez nich wystawiony na lodzie.
@selawi ja wiem że ruscy bombardują, niewinni ludzie giną, ale NATO nie może tam bezpośrednio i oficjalnie interweniować.
Załóżmy że zablokowali przestrzeń powietrzną nad Ukraina.
Lecą myśliwce z Rosji na atak, zostają przechwycone i zestrzelone przez NATO nad krajem który nie jest w NATO
Fiutin wypowiada bezpośrednia wojnę z NATO i prawdopodobnie tracimy Ukrainę, Polskę i wschód Niemiec w wyniku wystrzelenia atomowek przez Rosję, Ameryka odpowiada bombardowaniem na Rosję i mamy już
@niezdiagnozowany: trochę typa trzeba rozumieć, mimo dostaw broni od tylu państw i potężnych sankcji jakby nie patrzeć Rosja prze naprzód, powoli bo powoli ale jednak, zabija i gwałci cywili, ma on wybór albo próbować wywierać presję na NATO albo liczyć na cud i dogadanie się z ruskimi, bo wydaje mi się że nawet on wie że Ukraińcy sami nie dadzą rady nawet przy największym zaangażowaniu
Chociaż i tak trzymam Twoja stronę,