Wpis z mikrobloga

Dziewczyna usunęła parę na #tinder , jak reaguje:

#bluepill : Widocznie gdzieś źle postawiłem przecinek, dałem za dużo emotek, albo niepotrzebnie napisałem "czy się obraziła?" kiedy nie dopisywała mi przez cztery dni... Pewnie nie miała czasu, niepotrzebnie byłem taki nachalny!

#redpill : Widocznie byłem za mało dynamiczny i niewystarczająco pewny siebie! Zamiast pytać jej, czym się interesuje, powinienem od razu zaprosić ją do najdroższej restauracji w mieście! No nic, kupię kolejny kurs podrywu, zrobię sobie lepsze zdjęcia w nowym garniturze z droższym zegarkiem to na pewno raz dwa kogoś sobie znajdę!

#blackpill : Widocznie poszła pruć się z wysokim, wysportowanym Chadem bez zakoli i kwadratową szczęką… W jej oczach muszę być tylko żałosnym, genetycznym odpadem! No nic, czas zacząć szukać baby wśród Azjatek – one lecą na białych i nie są aż tak leniwe.

Z jaką pigułką utożsamiasz się?

  • Niebieską 1.3% (3)
  • Czerwoną 9.6% (22)
  • Czarną 49.1% (112)
  • Żadną 39.9% (91)

Oddanych głosów: 228

  • 14
@howtowisnia: Jako styl życia na pewno - niemniej wiele sytuacji w życiu przeciętnego mężczyzny zalicza się w 100% do jednej z pigułek. Powiedziałbym, że okres "randkowania" w Polsce to taka ścieżka ułożona z różnokolorowych pigułek - u niektórych miejscami jest bardziej niebieska, u innych czerwona a u tych którzy "genetycznie lepsi" cała czarna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wqeqwfsafasdfasd: w sensie, wiadomo, że jakąś część z pigułki będziesz używać, są one na tyle ogólne, że pewnie każdy przez całe życie, w teorii będzie używał którejś z nich, ale wszystkie z nich są dość głupie, a blackpill jest według mnie dość szkodliwy jak się go złapie w młodym wieku, mi pewnie najmniej do redpilla, ale raczej blue czy blackpill też nie mają dużo ze mna związanego, ale sam post ogólnie