Wpis z mikrobloga

Świadkowie Jehowy żerują na tragedii, by manipulować innymi i wmawiać zbliżający się koniec końców końca, czyli Armagedon którego nigdy nie będzie. Nowe, nie znałam. Tymczasem na ich oficjalnej stronie ani jednej informacji o tym, jak udzielać pomocy uchodźcom z Ukrainy (może ślepa jestem, że nie znalazłam, ale i tak wiadomo, że udzielają pomocy tylko swoim, bo tym, którzy ŚJ nie są przecież nie warto pomagać - proszę mnie nie zrozumieć źle, dobrze że im pomagają, źle, że tylko im), za to dużo pitolenia, jacy to biedni Świadkowie są prześladowani. Jak zawsze syndrom oblężonej twierdzy mocno.
#swiadkowiejehowy
Sandrinia - Świadkowie Jehowy żerują na tragedii, by manipulować innymi i wmawiać zbl...

źródło: comment_1646397444AI9x0YWs2JGm4tnLClaQeU.jpg

Pobierz
  • 14
Niestety jestem dość na bieżącą z ŚJ więc karteczka też jw służy do tego żeby świadkowie z Ukrainy mogli się odnaleźć. I właśnie się dowiedziałem że świadkowie się organizują na salach kongresowych, każdy może zostać wolontariuszem ale dopiero jak wypełni druczek, nie ma druczku, sorry nie jesteś uprawniony do niesienia pomocy, najpierw druczek potem wojna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sandrinia: byłem u mamy w sobotę, straszyła mnie tą wojną, pokazywała alarmujący artykuł (picrel). Nastraszyła mnie tym wszystkim znowu.

Gdy powiedziałem, że obecnie więcej ludzi umiera na cukrzycę niż ginie w wojnach, powiedziała, że wojen jest najwięcej od 1914
@DerMirker: nie daj się zastraszyć, Ciało Kierownicze ma propagandę działającą na podobnej zasadzie co putinowskie świnie - zastraszenie ("Armagedon jest tuż tuż, to dni ostatnie dni ostatnich!"), dezinformacja (zakaz głoszenia, a nawet poznawania treści krytykujących organizację) i manipulacja ("nigdy wcześniej na świecie nie było tylu wojen/epidemii/katastrof" itp.). Ostatnio Światusy wrzuciły film o tym, dlaczego Armagedonu nie będzie i jak nie dać się przekonywaniom ze strony Świadków, którzy w obliczu tej wojny