Wpis z mikrobloga

Mirki,
Polecacie jakiś #odkurzacz automatyczny?
Słyszałem ze to ogólnie nie jest jakiś szał, ale do ogólnego ogarnięcia raczej spoko. Mam drugi ręczny odkurzać wiec w razie czego byłby w gotowości. Chodzi mi o ogólne ogarnięcie ale tez nie chciałbym kupić jakiegoś średniaka który będzie miał słaba moc ssąca i będzie jeździł i rozwalał wszystko dookoła albo odkurzał 5 godzin dookoła jednego krzesła.
Z tego co słyszałem warto żeby miał dwie szczotki zgarniające. Biorę pod uwagę model ze stacja opróżniających i funkcja mopowania. Filmików w necie jest sporo, ale wiadomo jak to wyglada na sponsorowanych filmach.. wolałbym coś sprawdzonego przez grono Mirasow.

#technologia #sprzatanie #dom #odkurzacz
  • 15
@Shav_Arth z vomi nie miałem styczności więc nie porównam, mnie wyszedł na oleole z uszkodzonym kartonem 1550. Mopowania nie używałem ani razu bo nie mam takiej potrzeby, apka xiaomi home taka sobie, mogła by być lepsza w szczególności ustawianie stref. Poza tym wszystko jest ok, zbiera tak jak trzeba. Worek w bazie wymieniasz raz na kilka miesięcy, zalezy od ilości bałaganu jaki pozbiera :) Trzeba bardzo uważać na to zeby nie było
@StaraJawka: A tak ogólnie jak z siłą ssania? To chyba a najważniejsze w odkurzaczach a często słyszę "jeździ bo jeździ" a i tak trzeba po nim sprzątać bo albo nie wciąga albo rozrzuca śmieci dookoła.