Wpis z mikrobloga

Siemano, dwa pytanka:
1. Czy zna ktoś we Wrocławiu jakiegoś fizjo, który pomógł mi dopasować odpowiedni fotel pod mój wzrost (186), wagę (86kg), postawę i "priorytety" ustalone po jakichś konsultacjach?
2. Szukam fotela, budżet ok. 2,5k. Byłem we Wrocławiu w jednej z galerii krzeseł (Pokker), ale niestety mieli zaledwie dwie propozycje (+ Ergohuman, który raczej nie jest polecany). Zależy mi na solidnym fotelu z zagłówkiem, najlepiej regulowanym (żeby nie trzeba było do tyłu odchylać głowy żeby ją oprzeć) oraz przyda się też regulacja oparcia odcinka lędźwiowego. Przeznaczenie - praca zdalna + nauka, średnio wychodzi ok. 10h dziennie, więc szukam czegoś co zminimalizuje skutki uboczne takich długotrwałych sesji. Mam na oku krzesła z poniższej listy:

Deeo DFG 400B
Profim Accis Pro 151SFL & 150SFL
Autonomous Ergochair Pro
Sidiz T50
Sidiz T80
Secretlab TITAN Evo 2022 (kontrowersyjna propozycja, ale słyszałem o nim dużo dobrego)
Kulik System Elegance
Elzap Shine EFG 100W
Elzap Shine EFG 101B

Bardzo bym prosił każdą osobę, która się trochę na tym zna (lub posiada któryś z foteli) o rzetelną opinię i poradę w kwestii doboru takiego fotela. Może jeszcze jakieś propozycję? Liczę na was bo już trochę zagubiony jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#fotel #fotelbiurowy #fotele #pracazdalna #pytaniedoeksperta #krzeslobiurowe #pracait #pytanie #meble #biuro #gaming #gry #kiciochpyta #programista15k
  • 17
@suchy_zebodol: jeżeli jeszcze nie kupiłeś - elzap wydaje się fajnym rozwiązaniem. Nie przywiązywałbym się do konkretnego modelu ale odwiedził ich salon i na kilku usiadł. Sam kupiłem niedawno ich fotel. 180cm, 85kg.
@DomeN: Cześć, nie XD zbyt bardzo obawiam się kupowania w ciemno, a nie ma we Wrocławiu fajnych miejscówek w których można większość wypróbować, a przynajmniej o tym nie wiem (pokker ma biedę trochę)