Wpis z mikrobloga

@dessy: A co ci przeszkadza że katolicy się modlą? To już modlić się nie można?
Dla wielu w obliczy wojny śmierci czy choroby to jest duże pocieszenie i ich rozumiem.
Dla mnie pocieszeniem jest wypić ćwiartkę. Też mi zabronisz?
  • Odpowiedz
żeby robił coś oprócz tego, to bym nie miała problemu, ale pójście na mszę to wszystko, na co go stać xD i mówię to jako praktykująca katoliczka xD


@dessy: Z tego twitta nie wynika czy coś więcej robi.
Jak na razie rząd PL którego osobiście nie uznaję robi sporo.
Duda z tego wszystkiego #!$%@? wypada bo nie umie się wypowiadać publicznie ani nawet w internecie. Jak baran jakiś pisze.
Natomiast działań
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: z tego rządu, którego też nigdy nie popierałam, jedynie Duda jakoś tam jest aktywny, reszta - Kaczyński, Ziobro, Macierewicz - cisza. Ten ostatni zdobył się tylko na ten gest. Shady much
  • Odpowiedz
z tego rządu, którego też nigdy nie popierałam, jedynie Duda jakoś tam jest aktywny, reszta - Kaczyński, Ziobro, Macierewicz - cisza. Ten ostatni zdobył się tylko na ten gest. Shady much


@dessy: XD
Aktywność rządu to nie gadanie przed kamerami. Oni zresztą nie są od tego. To decyzje i gadanie z innymi politykami.
Poza #!$%@? prezydentem który jest od gadania przed kamerami a jest aktywny ale na poziomie szorowania po ziemi.
  • Odpowiedz
jakoś reszta polityków nie siedzi cicho, co IM szkodzi zabrać głos? skoro nawet tego nie potrafię zrobić, to sorry, ale coś tu nie gra xD


@dessy: cicho nie cicho w przypadku rządu nie chodzi o jak najgłośniejsze darcie japy i reklamowanie się w ośrodku dla uchodźców. W przeciwieństwie do opozycji pewnie mają teraz #!$%@?.
  • Odpowiedz