Wpis z mikrobloga

  • 1
Po pokonaniu Godrika gdzie ruszyć ? Wróciłem sobie na startową lokacje i robię dungeony które pominąłem, odkryłem na lewo od zamku ale tam to #!$%@? dostaję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eldenring
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kowi88: jak ogarniesz większość rzeczy na południu (prócz czerwonej krainy), to idź na północ, tam jest umiarkowanie łatwo, dopiero potem na te czerwone ziemie.
  • Odpowiedz
jak ogarniesz większość rzeczy na południu (prócz czerwonej krainy)


@kemilk91: czyli podziemie tez polecasz zrobic? to co sie zjezdza winda z lasu na poludnie od czerwonej krainy

Bo ja wlasnie olalem czerwone i podziemie bo wygladalo na trudniejsze od zamku a chcialem isc jakos po kolei.
Poludnie podobno jest w miare do ogarniecia.

to mówisz o tej krainie, która będzie po przejechaniu windą?

@kowi88: wydaje mi sie ze "czerwona kraina"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mortis: nie, zapomniałem o tych podziemiach. Ciężko mi określić ich poziom bo doszedłem tam tylko do drugiego miejsca łaski. Ja bym to zostawił na później.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kowi88: ojej, ciężko powiedzieć. Na północy jest szkoła magii, widać ja z daleka, tam pojechałem i udało się przejść całość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mortis: cały czas zapominam o południu, bo poszedłem tam jeszcze przed tym burzowym zamkiem. Niski poziom, raczej łatwe do zrobienia na początku, nawet bardzo łatwe, a warto tam iść, bo sporo kamieni kowalskich tam w sumie jest.
  • Odpowiedz