Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: Zwykły damage control. Upadły absolutnie wszystkie teorie głoszone dotychczas przez Konfederację, (o braterskich Wegrach, o złej Ukrainie, dobrej Rosji, rozsądnej Białorusi, umarłej Unii) są totalnie skompromitowani. Co bardziej kumaci kasują sporą część swoich wpisów, Krzysiu też został na tym przyłapany.
  • Odpowiedz
Zwykły damage control


@Disegno: damage control, ale z każdej strony. I wcale nie zwykly.

PO musi się tłumaczyć z nadmiernej wierności niemcom i ue, pisiury z wiernosci orbanowi i innym le pen, konfederacja z wiernosci lukaszence i putina a lewaki z życia w cukierkowej bańce gdzie poza zabijanymi karpiami nie ma na swiecie żadnych zagrożeń.

Doslownie wszyscy się pomylili.
  • Odpowiedz
  • 7
@PeterGosling Duda standardowo robi politykę na trupach. Jeszcze niedawno darł mordę o "wyimaginowanej wspólnocie, nic nieznaczącej dla Polski"
Ten parch jak i cały PiS mają majty pełne strachu, bo zrujnowali Polskę i armię. Gdyby coś się zaczęło dziać u nas, to chyba po nas.
  • Odpowiedz
@Disegno: damage control, ale z każdej strony. I wcale nie zwykly.

PO musi się tłumaczyć z nadmiernej wierności niemcom i ue, pisiury z wiernosci orbanowi i innym le pen, konfederacja z wiernosci lukaszence i putina a lewaki z życia w cukierkowej bańce gdzie poza zabijanymi karpiami nie ma na swiecie żadnych zagrożeń.

Doslownie wszyscy się pomylili


@PeterGosling: dałbym ci sto plusów, wszyscy się pomyliliśmy
  • Odpowiedz
@zoru: @EmDeCe: @Gluptaki: nie mam zamiaru bronić Dudy ani go wychwalać. Napisałem jak wygląda, a nie jaki jest w mojej opinii. Większości ludzi podobają się jego działania w przeciwieństwie do reszty Europy (mówię o pierwszych dwóch dniach). Tego dotyczył mój post.

Tak samo nie mam zamiaru go tutaj krytykować. Kompletnie nie czas na to a też uważam że nie daje ku temu większych powodów. Populizm jest w tej chwili
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Oczywiście, że napisał. Tam chodziło o to, że Zachód liczy, że będą mogli szybko przejść do rozmów z Putinem. Zwróć uwagę na słowa. "Państwa zachodnie" i "będą mogły". Bosak nie popiera państw zachodnich, bo tam rządzi lewica, i nie pisałby w ich imieniu.
Później poprawił ten wpis, by był jaśniejszy. Zresztą nawet napisał o tym, że nie spodziewał się, że ktoś może go tak zrozumieć.
Chcecie się przypieprzyć do Konfederacji
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Ja #!$%@?ę. Ty nie umiesz czytać? Zachód liczył na szybki upadek. Dlatego Niemcy nie chciały wysyłać broni i ociągały się z sankcjami. TO NAPISAŁ BOSAK. Napisał to w momencie, gdy Niemcy blokowały SWIFT. Jesteś neuropkiem, że masz takie problemy z myśleniem?
  • Odpowiedz