Wpis z mikrobloga

Dziwna sprawa - po wewnętrznej sprawie bicka, tuż nad łokciem mam na obu rękach dziwny obszar na skórze, taki szorstki, jakby z jakąś dodatkową warstwą, taki bardziej beżowy. Są to takie plamy wielkości szkiełka od okularów. Gdyby to było z jednej strony, to bym pomyślał, że albo jakaś blizna, albo coś mi się obtarło - no ale jest to po dwóch analogicznych stronach i nie potrafię tego wytłumaczyć. Wygląda jakbym np. tej części np. nie mył, albo uszkodził. No ale to nie znika już dłuższy okres czasu...

#dermatologia #dermatolog #pytanie #pytaniedoeksperta #medycyna
  • 3
@Quashima: Nie ćwiczę na siłowni, ani nie mam okazji przeciążania rąk. Jedyne co mi przychodziło do głowy to ew. obtarcia od ubrań albo od biurka, no ale teraz sprawdziłem i te elementy ręki w żaden sposób nie mają styczności z podłożem (w porównaniu do np. łokci, które rzeczywiście przez to kiedyś mi się ścierały). Nie jest to widoczne tak bardzo wizualnie, zwłaszcza z daleka i na zdjęciu, ale ewidentnie coś nie
Pobierz
źródło: comment_1645953385lj4DS3Uaq5ZCLRc0msEEEY.jpg
@GoddamnElectric: Wysypka? Może masz uczulenie kontaktowe. Swędzi Cię to? Nie wyglada to jak popękane naczynka z bliska? Popatrz na zdjęcia rogowacenia ciemnego, też robią się czasami takie jakby „łuski”, to nie jest to?