Wpis z mikrobloga

#wycieczka #podroze #podrozujzwykopem
Hej mirasy mam pytanie. Chcemy wybrać się na wycieczkę objazdową w marcu i w sumie biura podroży oferują tylko autokary. Które biuro wedlug Was ma najwygodniejsze autokary? Mam 190cm wzrostu i boje sie że nie dam rady wysiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) moze jakies doświadczenia czego unikać, na co uważać? Pozdro
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nurbon: kiedyś jechałem z rainbow, po Polsce do miejsca przesiadki w właściwy autobus była jakaś stara chyba setra, miejsca na nogi było sporo mimo moich 194cm wzrostu, już w docelową trasę podstawili nam nówkę, MAN miał chyba niecałe 10k dopiero najechane, komfort jazdy dużo lepszy ale miejsca na nogi trochę mniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nurbon: i taki mały protip, biura podróży często nie sadzają razem obcych ludzi w autokarze razem, dlatego kupowałem z różową bilety sobie osobno, to mieliśmy zarezerwowane w autokarze na nas po 2 miejsca, a nie po jednym obok siebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nurbon: a to z miejscami w autokarze tyczyło się też pokoi w hotelach, pamiętam że w Macedonii różowej przypadł pokój z widokiem na krzaki, a ten co mi dali miał piękny widok na jezioro ochrydzkie
@ChmielowyRycerz: wiesz, że większość hoteli i biur podróży inaczej liczy za jedynki? Tj. zazwyczaj pokój dla jednej osoby kosztuje tyle samo co dla dwóch, a jeśli jest tańszy to o 10-20%, a w żadnym razie nie kosztuje połowy tego co dwójka.

Nie ma co, zajebisty interes, tylko polecać.