Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że trochę bawi i przeraża mnie jak łatwo w wykopkach wzbudzić nienawisc. I to taka na poziomie dzikich ruskich z czasów IIwś.

Ostatnio zdziwił mnie post, który zebrał 3k plusów, że sensem życia jest czekanie na śmierć Kaczyńskiego (wtf XD), top plusowane momentu w przypadku złapania ruskich żołnierzy, to że powinno się ich rozstrzelać (wtf).

W ogóle to wszystkich ruskich rozstrzelać i niech zdychają. Niemcy-hitlerowcy też (wg mnie ich rząd ewidentnie odpierdziela, fakt).

Od tygodnia jest tu tylko nienawisc i wyzwiska, co jest z wami? Ja wiem, że czasy są trudne i każdy chce jak najlepiej dla bezbronnych ludzi na Ukrainie, ale 80% z was to piwniczaki ktore wypisują w internecie takie herezję, że to wola o pomstę do nieba...

#ukraina #wojna #wykop #bekazpodludzi
  • 11
@erni13: chyba niektórzy nie potrafią zrozumieć że rosyjscy żołnierze wykonują rozkazy wszystkiemu jest winny ten kto je wydał myślicie że oni chcą zabijać swoich braci pewnie część robi to z premedytacją ale większość wątpię że chciała brać w tym udział
ale większość wątpię że chciała brać w tym udział


@Devilos: no biedactwa, oni nie chcieli, ale właściciel im kazał. (°°

Mieli wybór, za odmowę służby wojskowej jest więzienie a nie sznur. Nawet w tak #!$%@?łym kraju jak rosja. Każdy kacap który zdecydował jednak iść na front zasługuje na śmierć, świat będzie lepszy bez nich.

Powiem wam, że trochę bawi i przeraża