Wpis z mikrobloga

Dobra piszę ostatni post dzisiaj XD

1. Nie popieram inwazji Rosji na Ukrainę, ani żadną inwazję na inny kraj. Giną niewinni

2. Rosja z Ukrainą tłuką się od 7-8 lat (zginęło około 10,000 ludzi i 23,000 zostało ciężko rannych, typu ludzie bez kończyn i z ciężkim uszczerbku na zdrowiu) - MEDIA O TYM NIE WSPOMINAŁY TAK MOCNO... hmm a to dziwne

3. Myślę, że to nie tylko Rosja jest atakująca, a podwaliny tego ataku dowiemy się za kilka lat. Choć mogę się mylić.
Wojny to ogromne zyski jak i straty, nikt z dupy nie startuje nie mając wsparcie innych krajów.

4. Chcę wam przekazać, że ten cały hype jednostronny jest szkodliwy, i przydałoby się czasem pomyśleć? Wysunąć jakieś refleksje? Nie wiem, coś wydedukować? Nie podążajcie jak stado baranów za czymś co jest myśleniem na topie?

5. Nie łykajcie wszystkie wypierdów co wam podają media, bo zachowujecie się dokładnie jak 2 lata temu podczas pandemii
Też nie można było powiedzieć odmiennego zdania. Trochę śmierdzi tu Grażynami to gadają "za peło to nic nie dawali"
takie... wiecie, bez przemyślenia.
Może czasem warto przemyśleć co się piszeeee xD

No a właśnie na #!$%@? ja to piszeeee w sumie
i tak zaraz ktoś napisze

Idź chlać piwo i #!$%@? XD


Dobranoc, trzeba jutro wstać i pracować

#ukraina #wojna #rosja #przemyslenia #gownowpis
  • 95
  • Odpowiedz
Myślę, że to nie tylko Rosja jest atakująca, a podwaliny tego ataku dowiemy się za kilka lat.


@Damianowski: Chyba najpierw się dowiemy, że to Rosja nie była atakująca w 1939 roku.
Tak tak, wiemy. Ruscy się tylko bronią, ewentualnie wyzwalają uciśnionych. Tylko te przeklęte zielone ludziki.
  • Odpowiedz
@Damianowski ja cię trochę rozumiem. Masz rację z ta alegoria do covidu czy też przekazu mediów które rano mówiły o tym że wojna się rozpoczęła. Wojna tam trwa od 2014. Straszenie 3 wojna? A Osetia? Syria? Tu się z tobą zgadzam. Jednak nie rozumiem o co ci chodzi z tym myśleniem jednostronnie. Że co ukry coś prowokowały? Jak wytłumaczyć inwazję ruskich? Tu jest tylko i jedyna słuszną narracja że to oni najechali
  • Odpowiedz
o co ci chodzi z tym myśleniem jednostronnie.


@SebixBezKaryny: chodzi mi to, że gdyby inne Państwa nie miały z tego korzyści to już dawno nałożyli by takie sankcje, że rosja by się zesrała. Niemcy nawet nie chcą odciąć Rosji od systemu SWIFT i o czym my tu gadamy. Hajs, hajs i jeszcze raz hajs
  • Odpowiedz
MEDIA O TYM NIE WSPOMINAŁY TAK MOCNO... hmm a to dziwne


@Damianowski: #!$%@? wiesz a szczekasz

Myślę, że to nie tylko Rosja jest atakująca, a podwaliny tego ataku dowiemy się za kilka lat. Choć mogę się mylić.


@Damianowski: no i sie mylisz

5. Nie łykajcie wszystkie wypierdów co wam podają media, bo zachowujecie się dokładnie jak 2 lata temu podczas pandemii


@Damianowski: jak zwykle szur jest pro ruski
  • Odpowiedz