Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 32
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:02:01, Wtorek, 22 lutego 2022. Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra. Słońce wstało dziś o 06:52. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 15 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:07. Ciemna noc zapadnie o 18:25, ale gwiazd można wypatrywać od 17:44.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@mobutu2: uwielbiam Twoje posty ʕʔ

@omi-omi: wtorek-potworek

Hej wszystkim!
Czas na kawę i tosta.
Dzisiaj śnił mi się wielki kleszcz-albinos. Ogromny () I atakował. Czemu nie może mi się śnić kosz pełen szczeniaczków albo jakieś głaskanie puchatych króliczków. Teraz cały dzień będzie mi się przypominać, fujka ()

Uważajcie na siebie, miłego dnia!
Dzień dobry, w końcu musiało i na mnie trafić, szkoda że w ostatnim wolnym tygodniu. Teraz tydzień kwarantanny, chyba że pojadę na test i wyjdzie negatywny to się skończy szybciej. No nic zapowiada się bardzo leniwy okres.
Miłego dnia i pysznej kawy!

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub
Dioddy - Dzień dobry, w końcu musiało i na mnie trafić, szkoda że w ostatnim wolnym t...