Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam 18, w walentynki przełamałem się i zaprosiłem znajomą, która mi się już od dawna podoba, na "kawę" (wiadomo, jakieś tam wyjście).
Znajoma zareagowała pozytywnie, zgodziła się, zapytała kiedy wyjście itd.
I tu zaczęły się schody...
Ilekroć proponowałem termin to nie pasował, no bo wiadomo ludzie mają swoje życie, a takie rzeczy powinienem mówić z wyprzedzeniem.
Kiedy zaproponowałem następny tydzień napisała, że się zgadamy, po czym zmieniła temat i zapytała się jak tam było na moich urodzinach.
Rozmowa trwała dosyć krótko, ale przynajmniej nie zakończyła się na "dobrze", ogólnie to rozmowa nie była zła
Następnego dnia napisałem do niej z zapytaniem jak jej mija dzień i... Nie odpisała mi do tej pory
Nie wiem czy to jest zlewka, czy to jakiś test, czy może coś jeszcze innego (nwm może się wstydzi i powinienem dać jej trochę czasu?)
Dodam, że nawet mojej wiadomości nie odczytała (ale dotarła), więc nie wiem kompletnie o co chodzi i co z tym zrobić (po prostu czekać, dać sobie spokój, napisać, wysłać jakiś śmieszny obrazek dla rozluźnienia sytuacji czy, poczekać i sprawdzić jak zareaguje na mnie w szkole?)

#zwiazki #rozowepaski #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62101844a511688ef91caa5f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 12
Nie wiem czy to jest zlewka, czy to jakiś test, czy może coś jeszcze innego (nwm może się wstydzi i powinienem dać jej trochę czasu?)


@AnonimoweMirkoWyznania: już odpowiadam:
zlewka - może być
test - nie, kiedyś też się nad tym zastanawialem, dopóki mi jedna koleżanka czegoś fajnego nie uświadomiła: "ja to bałam bym się testować mężczyzne który mi się podoba, bo co? zrobie shittest, okaże się, że on odpowie "ok dobra,