Wpis z mikrobloga

Muszę sobie ponarzekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy jest coś bardziej poniżającego obywatela niż medycyna pracy?

Miliard badań, do każdego gościa inna KOLEJKA, każdy doktorek przyjmuje w innych porach itd.

To mnie najbardziej bawi- ten burdel. Nie czaję ( ͡° ͜ʖ ͡°) okulista od 8:00 ale neurolog od 11:00 i musisz siedzieć jak matoł, bo jak nie bedziesz siedział to ci sie babki #!$%@?ą xd

Czy nie da się tych kolejek rozwiązać na jakieś cywilizowane numery?

A druga sprawa- czemu ten zasrany konował pracuje od 11:00? Zaraz dostanę odpowiedź- bo nie ma specjalistów i do 11:00 on przyjmuje pacjentów, a od 11:00 pracuje w medycynie pracy. Ale wiecie co? GÓWNO MNIE TO OBCHODZI :)

Płacę podatki, a w zamian dostaję gównem w twarz. A i najlepsze- straszna beka z tych żołnierzyków w przychodniach XD stoi w wejsciu i sprawdza czy masz maseczkę i stara się mieć groźną żołnierską minę. Hahah. No beka.
Zeby się przekonać jak bardzo osrany jest ten kraj, to wystarczy zetknąć się z państwową instytucją. Czy to przychodnia, medycyna pracy, ZUS czy inne gówno. Wszędzie to samo. Stetryczałe baby w tych przychodniach też by mogły być milsze, a nie strzelają z #!$%@? już na wejściu. HA TFU! #gownokraj #chlewobsranygownem #polskiepiekielko
Czyste_Buty - Muszę sobie ponarzekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Czy jest coś bardziej poniżającego...

źródło: comment_1645427603pgA1jv89Jfp2RwHCJQrinV.jpg

Pobierz
  • 16
@Czyste_Buty: gdyby do kazdej gownoroboty nie trzeba bylo robic badan to by nie bylo problemu z kolejkami

A nie idziesz do roboty w ktorej robisz to co typowy wykopek w domu, czyli siedzisz na dupie 8 godzin i klikasz w kąkuter, ale trzeba robic badanie wzroku, badanie krwi i jeszcze cisnienie trzeba zmierzyc XD

Badanie wzroku bo jeszcze zle klikniesz cos i atomowka poleci i wszystkie na lekarza bedzie ze nie
@fishery: Przecież gdyby była alternatywa to bym tak robił. Ale kasa zostaje juz #!$%@? z pensji, więc powinni #!$%@?ć :)
Jesli nie wykonują usług za które ludzie płacą to powinna byc mozliwosc przetransferowania kasy do jakiegos prywatnego ubezpieczenia.

Aaa właśnie! Na NFZ lekarz traktuje ludzi jak śmieci, ale ten sam lekarz prywatnie jest miły i empatyczny. To tylko dowód na to że ludzka empatia jest interesowna. Jesteśmy gatunkiem hipokrytów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czyste_Buty: "płace to mi się należy" xD
Kiedyś był tu taki który twierdził że jak boli go gardło to lekarz do niego przyjechać bo on płaci x #!$%@? D i to jeszcze prywatną opiekę.

@Norskee: też kiedyś uważałem że badania są do pracy są bez sensu. Ale ciotce uratowało to życie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czyste_Buty:

musisz siedzieć jak matoł, bo jak nie bedziesz siedział to ci sie babki #!$%@?ą xd Czy nie da się tych kolejek rozwiązać na jakieś cywilizowane numery?


U mnie w przychodni są numery i jak baba się #!$%@? to mówię "numerek, chcesz to przyjdź 2 dni przed i tak kolejka obowiązuje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czyste_Buty: Nie znoszę medycyny pracy bo przypomina to polski urząd. Idziesz do gromadki urzędników, dla niepoznaki tytułujących się lekarzami, pytają się łącznie o ze 2 rzeczy, z czego jedna to moja godność. K...a, u Jaśnie Pana Dohtora Ostatecznego jej najczęściej już nie mam, bo czekam jak debil 3 godziny w przychodni na badania trwające łącznie ze 20 minut, ale jeden przychodzi o tej godzinie, drugi o tamtej, a trzeci ma #!$%@?
@Sl_w_k_1: W 2019 było 30k wypadków drogowych, a mimo to nie zakazujemy ruchu drogowego, chociaż uratowałoby to życie/zdrowie tysięcy osób.

Analogicznie argument, że twojej ciotce coś tam wykryli nie jest żadnym argumentem, żeby utrzymywać to biurokratyczne g*wno
@Czyste_Buty Najlepsze że w innych krajach nie trzeba tego robić, przynajmniej tam gdzie ja pracowałem. Do tego jak te badania wyglądają, mierzą ciśnienie i badają wzrok na tablicy z lat 90. Do tego dublowanie się badań jak zmieniasz robotę nawet na taką samą to badania rób od nowa. Tak samo jak zrobiłem badania na prawo jazdy C a za kilka miesięcy podejmowałem pracę to od nowa te same badania. Dom wariatów.. Szkoda
@Czyste_Buty: jak zgniłem jak ostatnio idę #!$%@? na takie badania, typiara mnie wpisuje na 11:15 z numerem 21. Podchodzę do kolejki a tam ludzie #!$%@?, jeden 18 na 11:00, następny 19 na 11:15 tak samo jak ja, ktoś tam 48 na 11:20, o #!$%@? chodzi nie wiem xDDDD

Baby z kolejnki mnie doedukowały, ze wchodzi się według tego kto kiedy przyszedł xDDDDDDDDD
@Czyste_Buty: bardziej mnie rozwala jak pielegniarka kaze mi przyjsc na 6 - wtedy jej mowie zgodnie z prawda, ze pojawię sie na 8 - bo o tej zaczynam prace - i zawsze sie wyrabialem do max 11-12 (taki pro tip, bo spotkalem sie z umawianiem na kilka h z wyprzedzeniem juz w 2 miejsach)