Wpis z mikrobloga

@boundmyboredom: Szybkiego sposobu na krótką metę nie znam. Na dłuższą - praca, praca i jeszcze raz praca. Nic tak mi nie pomogło uregulować snu jak duża ilość pracy i zmęczenie z tym związane. Z kolei im mniej obowiązków tym większe problemy miałem, żeby się kłaść spać o normalnych porach i wstawać normalnie.
@denevaq : @Rasteris: @denevaq: @arinkao: Średnio mogę spać ok. 6-7h, rano robię lekkie ćwiczenia, żeby się trochę pobudzić. Ostatnio zlecenia przestawiły mi zegar i sen to jakieś 5h i czuję się mocno średnio w pracy i zacząłem zaczynać pracę o 9:00 zamiast o 7:00. A w pokoju mam zasłonięte całkiem rolety i mam dość ciemno w nocy.
@boundmyboredom: To zacznij nastawiać budzik o 5, do 7 się wybudzisz i przestawisz zegar. Grunt to systematyczność. Ludzie którzy chodzą co rano na tą sama godzinę nie mają tych problemów, zaś tacy którzy maja możliwość pracować o różnych porach, jak Ty czy ja - tak.
Brak bata w postaci budzika i tyle, dodatkowo być może jesteś nocny a nie dzienny dlatego lepiej się czujesz później niż wcześniej, wtedy tym bardziej jest