Wpis z mikrobloga

jednego nie rozumiem, dlaczego wy macie bol dupy o tego nowaka? rownie dobrze mozecie miec taki bol dupy o wszystko, o wasze nieudane zycie.
nowak sie pewnie dorobil jak kazdy cwaniak w polszy (dzikim kraju) na tarczach kovidowych, pewnie przedstawil jakies kwity na to ze wczesniej tyle zarobil i mu dali xD zbanowaliscie mu kanaly a on pewnie tarcze za to dostal, plaku plaku przed plandemia mialem z wojtka 6k a teraz nie mam nic XD

a #kononowicz to tez lepszy cwaniak niz sie wam wydaje - wspolpracuje aktywnie z nowakiem, wie do kogo sie usmiechnac po pieniadze, wie od kogo jest zalezny i komu ufa. nawet jesli nowak wyciagnal pieniadze na jego nazwisko to tez wie ze on jest jego dupochronem jakby mieli go zabierac do szpitala, to dla niego wazniejsze zeby nie zabrali do dpsu i choroszczy od tej waszej durnej gadki - wasza durna gadka sie nie naje.

szczur tak samo - stary kryminalista teraz zyje na poziomie jakiegos starego gita ktory wysyla taksowki pod zodiak. jego nie interesuje na ile to niby jest okradany bo on wie ze fizycznie nie bylby w stanie zarobic tych pieniedzy wiec dzieli sie z nowakiem, woli tak niz wogle nie miec nic

a wy niestety nie macie ani mozliwosci ani pieniedzy, nikt wam nie zaufa, tak jak wójcikowi ktory ukradl kononowiczowi 6 tysiecy z lajta (zrobil lajta na szkolna bez nowaka i wzial sobie te pieniadze XD)

sami sponsorujecie podobnych cwaniakow

albo macie bol dupy jak pato o krecika ktory tez wzial jakies pieniadze i pato powiedzial "ze krecik wie jak oszukiwac panstwo" itp dyrdymaly (no bol dupy o to ze jemu sie nie nalezy i musi jak dziad czekac pod bramka na donejty od dzieciarni xD)

po prostu kazdy z was zapomnial ze tak naprawde kazdy z was nie jest lepszy od tego nowaka i jakby sie dorwal do szkolnej to robilby dokladnie to samo

i tak najlepszy bol dupy wójcika ktory jest wsciekly na to ile moglby zarobic gdyby nie nowak XD jest gotow sie pobic o to xD
#patostreamy
źródło: comment_16452640173uXYycIHKhIgrlhUjM3SUz.jpg
  • 5
jednego nie rozumiem, dlaczego wy macie bol dupy o tego nowaka?


@rafalkosnozawszenapropsie: już odpowiedziałeś sobie w kolejnym zdaniu. Lepiej hejtować kogoś niż swoje nieudane życie.
Bo zeby je zmienic nalezaloby wprowadzic zmiany a przegrańcy tego nie chcą. Wolą mieć bol dupy że ktos zarabia na tych dwóch upośledzonych osobach. I bardzo dobrze że zarabia. Jak powiedział Mariuszek tylko frajer by sie nimi zajmował za darmo xDDD i ma racje.

Sławek miał
@rafalkosnozawszenapropsie: Ja go zwyczajnie nie lubię, ale nie czuję z jego powodu bólu dupy, ani nie mam potrzeby wyjaśniania go fizycznie. Szkolna bez niego była lepsza. Denerwuje mnie jego dwulicowość, udawanie, że pomaga bezinteresownie. Traktuje Szkolną jak swój prywatny folwark, chociaż to nie on ich odkrył i wylansował. Pierwszy raz mi podpadł, gdy zrobił widzów, Konona i Janka w ch, organizując poszukiwania Majora w lesie, gdy ten siedział w najlepsze w
@tralala101: no spoko ale to nie dziala, mieliscie swojego wójcika ktory wzial pieniadze i gwno zrobil

no to szukajcie nastepnego XD

co ma nowak do tego ze w polsce kazdy to zlodziej? kazdy "redaktor" taki byl, w koncu chodzilo tylko o pieniadze

nowak nie odpowiada to znajdz takiego ktory nie kradnie XD