Wpis z mikrobloga

Nikt nie chce wojny, a każdy ją potęguje. Ja wiem, że na tym nudnym jak piz*a świecie każdy by chciał zaznać nowych doświadczeń, ale uwierzcie mi, że żaden z Was nie chciałby doznać smutku i rozpaczy, których przede wszystkim doznałaby Wasza Rodzina. Można tutaj pisać i wylewać swoją frustrację do rana, albo przez kilka następnych dni, ale jakby tak jeden z drugim się zastanowił to nikomu z Was nie przyszłaby na myśl wojna z kimkolwiek, biorąc pod uwagę fakt, że czegoś z Historii się dowiedzieliście. Idiotą jest ten, który myśli tylko o sobie, a zwykłym i normalnym czlowiek ten, który prócz siebie wie, że są ludzie, którzy chcą spokoju - choć bywa trudna. Przeżyj jeden z drugim chwilę trudne, albo wysłuchaj dziadków, którzy tych chwil doświadczyli - to nigdy więcej nie będziesz wyczekiwał wojny i tego, co dla ludzi jest koszmarem śniącym się do dziś dnia.
(ps:jestem z Wami długo, ale ostatni czas zastanawia mnie czy siedzieć tutaj dłużej, bo coraz więcej syfu tutaj jest i mi aż mi wstyd, że spotykam coraz głupsze wpisy i coraz to głupszych ludzi)
#rosja #ukraina #wojna
  • 8
@Dezajer panie tu sobie nie zdają sprawy, że tam nie będzie NIKt patrzył ze zimno, że buty mokre, że dostałeś kulkę, że ta 200tysieczna armia idzie po drodze bezprawie gwałty na kobietach, grabież. Tutaj jest #!$%@? śmiesznie na wykopie. Gimbusiarskie degeneraty