Wpis z mikrobloga

  • 0
Jak to jest z tym #iptv jak kupię na przykład taka listę na alltvfans to mogę podłączyć ją sobie na dwóch urządzeniach, tv i komórce? Czy dostanę bloka?
  • 10
  • Odpowiedz
@wonzki: nie dostaniesz bloka. oni działają na systemie od xtream codes. Tam mają włączoną regułę, że jak się połączysz na dwóch urządzeniach to automatycznie lista zaczyna przycinać. Takie zabezpieczanie.
  • Odpowiedz
przycina ze względu właśnie na to bo system nie wie na którym ma być odtwarzanie. Jak wyłączysz transmisje na jednym to na drugim już będzie ok. Niektórzy dostawcy maja różne zabezpieczenia. U jednego będzie "zacinać" u drugiego nawet nie włączysz na drugim urządzeniu bo jest blokada na jedno IP w danym momencie. Są jeszcze opcje blokady państwa isp itd. Bana na 100% nie dostaniesz bo ich to nie obchodzi bo maja zabezpieczenie
  • Odpowiedz
@wojciet: nie, jesli mowa o xtream codes czyli to co pyta op to każde połączenie z kanałem tworzy unikatowy token, którego na 1 rzut oka nie widać. dopiero jak użyjesz sniffera, lub zaczniesz ściagać kanał to zobaczysz...
  • Odpowiedz
@wojciet: Dziwie sie ludziom, którzy kombinują z jakimiś przesyłaniami dalej, testami na jeden dzień czy szukaniem list na tych darmowych stronach. Płacisz ~5euro miesięcznie i nie zawracasz sobie głowy.
  • Odpowiedz
@johnmorra: zgadzam sie w stu procentach. tego w ogóle nie oglądaam. może inni domownicy... raczej taka prmitywna zabawa w ramach terapii zajęciowej. sobie człowiek przypomina dawne lata i piersze stczności z rs232 czy jtag....
  • Odpowiedz
@ktostujestdieselem: to samo. System bedzie to widział jako wiele połączeń i bedzie blokować. Jak napisałem każde połączenie z kanałem generuje token. Mógłbym pokazać jak to dziala ale jestem na telefonie teraz a tutaj nie dam rady.
  • Odpowiedz